Наталя Мазур : біографія.

Наталя Мазур на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори Н. Мазур. Можливість...
 
Наталя Мазур : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (328)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Мазур Наталя (фото 1)
Наталя Мазур

м.Дунаївці, Хмельницька обл.

Епіграф:
Ne cede malis


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (3) Гестбук (0)

Народилася 29 липня 1961 року в мальовничому куточку Подільських Товтр - м. Дунаївці Хмельницької обл. Освіта - вища, економічна.
З дитинства любила слухати, читати та вивчати напам'ять вірші. Саме тоді з'явилися перші віршовані рядки. Та вагомим словом поезії моя душа заговорила значно пізніше.
Мабуть, так завгодно було Богові, щоб прокинувшись одного ранку, я побачила перед собою вірш, що ніби завис у повітрі. Я взяла папір та ручку і записала його.
Після цього випадку все і розпочалось...
Очима душі спостерігаю все. що відбувається довкола. Розповідь душі, з'явившись на кінчику пера, хвилями ... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100