Євген Стеблівський : біографія.

Євген Стеблівський на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори Є. Стебл...
 
Євген Стеблівський : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (323)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Стеблівський Євген (фото 1)
Стеблівський Євген (фото 1)
Стеблівський Євген (фото 2)
Стеблівський Євген (фото 3)
Стеблівський Євген (фото 4)
Євген Стеблівський

м.Одеса, Одеська обл.

Епіграф:
Ця книга про козацький дух, що спить в кожному з нас. Спить лельом, аж поки не проснеться. А тоді нікому мало не здасться!

(Епіграф до гостросюжетного історичного роману про російсько-українську війну 1917-1920 р.р. "Звенигора. Шабля на комісара". Книга вийшла в серії "Український бойовик")


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (1) Гестбук (0)

Євген Стеблівський, автор книг, журналіст, історик, літератор. У 1992-му році став автором серії 10 репортажів з війни в Придністров′ї (газета "Порто-Франко", Одеса)..
Має малу батьківщину в серці й у самому серці Вкраїни – у місті Звенигородка. В козацькій колисці, на землі Богдана і Тараса.
Знає місце поховання свого прапрадіда і прадіда – бо на їхніх могилах виросли два величезні дуби, які знають в роду всі старі люди.
Найдивовижніша річ у житті – це стотридцятилітній просторий дім прапрадіда, в якому автор і народився: дивишся на ці вікна, на стіни, на стелю – і розумієш: ось тут, у цих ... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100