Валентина Коляда : біографія.

Валентина Коляда на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори В. Коляда. М...
 
Валентина Коляда : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (327)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Валентина Коляда

м.Городок, Хмельницька обл.


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (2) Гестбук (0)

Валентина Коляда - сучасна українська письменниця, автор дитячої фантастичної повісті « Пригоди Романа та його друзів на Дріоді» та повісті з серії «Нова українська мелодрама» - «Розірвана фата». Народилась та виросла на Городоччині що у Хмельницькій області. Закінчила Київське обласне училище культури за спеціальністю «Керівник оркестру народних інструментів». Також там же у Києві закінчила вечірню школу № 8. По спеціальності працювала мало бо майже одразу поїхала працювати за кордон. У 1997 році у авторки народилась донечка Анжеліка.
Письменниця багато подорожує, багато читає а також пише вірші ... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100