Олександра Тарасенко : біографія.

Олександра Тарасенко на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори О. Т...
 
Олександра Тарасенко : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (328)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Тарасенко Олександра (фото 1)
Тарасенко Олександра (фото 1)
Тарасенко Олександра (фото 2)
Тарасенко Олександра (фото 3)
Тарасенко Олександра (фото 4)
Олександра Тарасенко

м.Ромни, Сумська обл.

Епіграф:
Служи, рідне слово, народу -
Вкраїнському славному роду!


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (21) Гестбук (1)

Олександра Калениківна Тарасенко - українська поетеса, автор десяти збірок поезій ("Білі світанки", "Любіть Україну", "Світ добра", "Доля", "Моє слово", "Гортаю сторінки життя", "Щастя - жить", "Стою на праведній землі", "Сміле та сміляни", "Ювілейна"), член літературних об"єднань "Дивослово" та "Обрії".
Провів презентацію книги "Білі світанки", як і зробив вступне слово до неї, лауреат Державної премії України імені Т. Шевченка Степан Сапеляк.
Друкується у збірках поезій ("Третя весна", Миргород 2017, "З Україною в серці", Миргород 2016, "Обрії", Миргород 2016, "Українонька в нас одна", Миргород ... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100