Юрій Камаєв : біографія.

Юрій Камаєв на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори Ю. Камаєв. Можливість ...
 
Юрій Камаєв : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (326)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Камаєв Юрій (фото 1)
Юрій Камаєв

м.Кременець, Тернопільська обл.


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (2) Гестбук (0)

Юрій Камаєв народився в місті Кременці, завдяки чому є земляком польського поета-класика Юліуша Словацького; він щодня ходить вулицями, які свого часу топтав гімназист Улас Самчук і герої його епічної саги "Волинь". Чи не тому Юрій Камаєв, випускник Санкт-Петербурзького університету й фахівець у галузі інформаційних технологій, останнім часом розшукує загублені в часі світи, від яких лишилися хіба пожовклі світлини, скупі щоденникові записи та уривчасті спогади старих людей? Збірка "Мед з дікалоном" - непересічна спроба відтворити тіні тієї епохи на папері.

Реклама
Rambler's Top100