Тетяна Щербаченко : Як не заблукати в Павутині : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Тетяна Щербаченко. Як не заблукати в Павутині. У жанрах Дитяча література, Пізнавальна література, Техніка т...
 
Тетяна Щербаченко : Як не заблукати в Павутині : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт
проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Тетяна Щербаченко "Як не заблукати в Павутині" (фото 1)
Книжка Тетяна Щербаченко "Як не заблукати в Павутині" (фото 1)
Книжка Тетяна Щербаченко "Як не заблукати в Павутині" (фото 2)
Книжка Тетяна Щербаченко "Як не заблукати в Павутині" (фото 3)
Як не заблукати в Павутині

Тетяна Щербаченко

Видавництво Старого Лева, 2013. — 103 с.
— м.Львів. — Наклад 6000 шт.

Тверда обкладинка. Можливість автографа.
ISBN: 978-966-2909-33-3
ББК: 32.970.312

Жанр:
Дитяча література
Пізнавальна література
Техніка та винаходи

Анотація:
З дозволу видавництва книжку можна завантажити тут: http://1576.ua/books/7288

Українські діти вже багато знають про безпеку в Інтернеті. Однак досі їм не запропоновано доступного знання про те, як повноцінно користуватися його ресурсами, не витрачаючи часу на безсистемне блукання у віртуальному мега-просторі. Книжка «Як не заблукати в Павутині» доступно, переконливо й мотивовано розкриває широкі можливості Всесвітньої Павутини.

Дитячі психологи довели, що раннє й неусвідомлене користування ресурсами Всесвітньої мережі зупиняє розвиток самостійного мислення дитини. Щоб цього не сталося, слід підготувати особистість, що розвивається, до свідомого ставлення до інформації та її кшталтування.

Вас непокоїть, що Інтернет заворожує вашу дитину винятково соціальними мережами, готовими рефератами та відео-контентом? Це видання для вас!
Книга містить алфавітний покажчик термінів.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (5) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

10.11.2014

Автор рецензії: Марина Дорош (джерело: MediaSapiens)

MediaSapiens неодноразово писав про проблеми безпеки дітей в інтернеті та необхідність медіапросвіти серед школярів. Такі знання потрібно давати якомога раніше, а не в підлітковому віці – адже зараз діти бавляться айпадами змалечку, а у «Вконтакті» можна знайти користувачів віком 7–8 років. Останнім часом безпеці дітей в інтернеті почали приділяти більше уваги, однак дослідження все ж таки свідчать, що більшість дітей в Україні недостатньо обізнана з онлайн-загрозами.

Песимізм довкола цієї теми дещо розвіяла позитивна подія у сфері медіаосвіти – в Києві нещодавно презентували книгу «Як не заблукати ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

10.11.2014

Автор рецензії: Наталя Марченко (джерело: Ключ)

“Я з тих людей, хто цінує й дуже любить все технологічне. Поважаю машини в широкому сенсі цього слова.
Вони дарують нам час для, так би мовити, гуманітарного. Для сучасних дітей характерне природне співжиття з «машиною»,
а оскільки я пишу для них, то й взялася реалізувати ідею, яка народилася кілька років тому в середовищі близьких мені людей”.
Тетяна Щербаченко

Нова книжка Тетяни Щербаченко, чия «Панночка» стала першою адекватною часові та запитам дітей вітчизняною популярною енциклопедією для дівчаток, теж першопроходець на широких, але все ще вбогих обширах українського книговидання ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

10.11.2014

Автор рецензії: Тарас Фасоля (джерело: ЛітАкцент)

Люди середнього віку переконані, що їхні діти знають про Інтернет майже все. Насправді ж — просто більше, ніж батьки, а сума фактичних знань про Мережу обмежується акаунтом у ВКонтакті та якійсь онлайн-грі. Натомість пояснити відмінність між HTTP та HTML можуть хіба що майбутні айтішники. Тому Тетяна Щербаченко в книзі «Як не заблукати в павутині» доречно взялася розповісти дітям про Мережу, й це їй вдалося весело, барвисто — і водночас точно.

Авторці вдалося обійти пастку наукпопу — «або нецікаво, або неглибоко». В книзі розповідається майже про всі явища та поняття Інтернету, аж до торентів, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

22.02.2013

Автор рецензії: Буквоїд (джерело: http://bukvoid.com.ua)

У «Видавництві Старого Лева» побачила світ книжка Тетяни Щербаченко «Як не заблукати в Павутині». Про новий проект авторка розповіла в інтерв’ю «Буквоїду».


Є багато книжок «для чайників» про те, що робити з Інтернетом. Чим твоя книга відрізняється від них?
- Три суттєві відмінності. По-перше, мовою. Вивчаючи джерела, мені не трапилося жодного видання українською. Хіба що під час пошуку специфічної інформації, від якої друковані видання відстають, я натрапляла на українськомовні форуми.
По-друге, ця книга написана спеціально для дітей, а не для дорослих «чайників». Це зовсім не означає, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

22.02.2013

Автор рецензії: Наталка Малетич (джерело: mama.ua)

Якщо Вам вкотре доводиться відвойовувати місце біля сімейного комп’ютера, зганяючи звідти любих чад, одного разу може виявитися, що ніякі ваші аргументи не діють.

Кажете доні вчитися, а вона Вам – що саме в чаті вирішує з подругою задачу з геометрії. А син заперечить, що також готує реферат, а не шукає собі якусь гігамегафлешку (хоч паралельно таки шукає, а донька – обговорює з подругою кривоногу конкурентку на шкільному конкурсі краси, прикриваючись задачею).

Словом, хоч бери і купуй ще один комп. Однак, не все втрачено. Влаштуйте своїм малим розумникам невеличкий іспит із серфінгування ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100