Олександр Левченко : Я, Володар… : Збірка фантастичних повістей : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Олександр Левченко. Я, Володар… : Збірка фантастичних повістей. У жанрах Фантастичне, Науко...
 
Олександр Левченко : Я, Володар… : Збірка фантастичних повістей : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Левченко "Я, Володар… : Збірка фантастичних повістей" (фото 1)
Я, Володар… : Збірка фантастичних повістей

Олександр Левченко

Зелений пес, 2003. — 288 с. — (Серія: Алфізика).
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

ISBN: 966-7831-21-3, 966-7831-35-3

Жанр:
Фантастичне
Наукова фантастика
Збірки прози

Анотація:
Хто знає межу між фантастикою і реальністю? Життя сьогодні випереджає найсміливішу фантастику, а літературні передбачення справджуються частіше за прогнози метеорологів. Олександр Левченко працює у галузі геоінформаційних технологій і щодня своїми руками перетворює фантастику на реальність. А ввечері створює нову фантастику. Карколомні повороти сюжету спираються на точні психологічні портрети, і це примушує читача вірити кожному слову автора. Хто скаже, що знає межу між фантастикою і реальністю? Тільки той, хто не тямить ні в тому, ні в іншому.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

20.04.2010

Автор рецензії: Марія Білошапка (джерело: Новая интересная газета)

Відомо, що політика – справа не дуже чиста. Заради відстоювання власних інтересів деякі люди можуть вдатися до брудних, а подекуди і фантастичних методів.
Перші два оповідання в книжці Олександра Левченка чимось схожі: в них ідеться про політичні ігри на нашому, українському ґрунті. Крім того, обидва головних герої страждають роздвоєнням особистості. Щоправда, з різними симптомами.
Ігор Дмитрук, персонаж фантастичної повісті “Віч-на-віч із самим собою”, може існувати у двох тілах: друге з’явилося у нього під час небезпечного експерименту з телепортації. Постає питання: як Ігор на таке погодився? ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100