Політика фантастичними методами.

 
Політика фантастичними методами
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт
проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

20.04.2010

Рецензія на книжку:
Левченко Олександр. Я, Володар… : Збірка фантастичних повістей

Відомо, що політика – справа не дуже чиста. Заради відстоювання власних інтересів деякі люди можуть вдатися до брудних, а подекуди і фантастичних методів.
Перші два оповідання в книжці Олександра Левченка чимось схожі: в них ідеться про політичні ігри на нашому, українському ґрунті. Крім того, обидва головних герої страждають роздвоєнням особистості. Щоправда, з різними симптомами.
Ігор Дмитрук, персонаж фантастичної повісті “Віч-на-віч із самим собою”, може існувати у двох тілах: друге з’явилося у нього під час небезпечного експерименту з телепортації. Постає питання: як Ігор на таке погодився? Та чи був вибір у нього, засудженого на довічне ув’язнення за вбивство двох чоловік? Отож одне “тіло” перебуває в Україні, друге – на далекій Кубі. Можете собі уявити, що варто цим двом особам домовитися, почати спільне розслідування справи, виявити високопоставленого кривдника, і мети – поновити справедливість – буде досягнено. Але якою ціною? Адже навряд чи можна обійтися без жертв у суспільстві, в якому панує принцип “ціль виправдовує засоби”...
Інший вид роздвоєння особистості, значно небезпечніший, – психічний. Це вже набагато гірше.
Після автомобільної катастрофи Алик, водій відомого політика, починає чути в голові дивний Голос, що наказує вбити шефа. Так розпочинається повість “Машина для вбивства”. Алик усвідомлює, що розривається навпіл між бажанням врятувати хазяїна, якого поважає і любить, та вимогами наполегливого Голосу, який щовечора повторює “Вбий! Вбий!” Що робити, до кого звернутися? Ні психіатри, ні терапевти, ні екстрасенси не здатні допомогти... Напевне, відповіді на ці питання знає тільки Олександр Левченко.
Йому відомо і як потрапити з експедицією на Бермуди, і як відвідати планету Братерства (існують у нашому світі й такі!), і яким чином на неосяжній планеті Перен вибирають Володарів, і які випробовування майбутні кандидати мають пройти...
Та запевняю вас, фінал у фантастичних повістях завжди неочікуваний. Тож сміливо беріть до рук збірку “Я, Володар...” і спробуйте знайти межу між світом фантастичним і світом реальним. Вважаєте, це просто?

Марія Білошапка

(Джерело: Новая интересная газета)

Реклама
Rambler's Top100