Володимир Вакуленко-К : УБД-реінкарнація : Збірка поезій : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Володимир Вакуленко-К. УБД-реінкарнація : Збірка поезій. У жанрах Поезія. Рецензії опубліковані в ...
 
Володимир Вакуленко-К : УБД-реінкарнація : Збірка поезій : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1514)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Володимир Вакуленко-К "УБД-реінкарнація : Збірка поезій" (фото 1)
Книжка Володимир Вакуленко-К "УБД-реінкарнація : Збірка поезій" (фото 1)
Книжка Володимир Вакуленко-К "УБД-реінкарнація : Збірка поезій" (фото 2)
УБД-реінкарнація : Збірка поезій

Володимир Вакуленко-К

— Ліра-К, 2017. — 104 с.
— м.Київ. — Наклад 500 шт.

ISBN: 978-617-7507-26-9

Жанр:
Поезія

Анотація:
Збірка поезій «УБД-реінкарнація» від Володимира Вакуленка-К. – це потужна за смисловим, художнім та енергетичним наповненням річ, котра є віддзеркаленням нашого «тут» і «тепер» упродовж останніх років, включно з Майданом та війною, «в епоху третьої Світової Любо- ви» та «вітчизняної байдужості». Без зайвого пафосу. Без фальші і патетики. Без скигління та квиління, що ними часто грішать поети у жанрі громадянсько-політичної лірики. Це таки бойова поезія – на противагу бойовій прозі. Збірку формують три композиційні частини – «Охрещені Хрещатиком», «Війна в утробі» та «Цитатник Савонароли», міцно спаяні між собою убивчими метафорами й новітніми екзистенційно-філософськими смислами.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

16.12.2017

Автор рецензії: ©Вікторія Гранецька (джерело: УБД-реінкарнація)

Скажу відверто – це буде не зовсім звичайний відгук. Незвичайний насамперед для мене, позаяк маю досвід рецензування десятків прозових рукописів, але це вперше мені довірили поезію. Тому жодного теоретичного аналізу, лише інтуїтивні відчуття та дуже суб'єктивний досвід особистісного прочитання.
Отож, поетична «УБД-реінкарнація» від Володимира Вакуленка-К. – це потужна за смисловим, художнім та енергетичним наповненням річ, котра є віддзеркаленням нашого «тут» і «тепер» упродовж останніх років, включно з Майданом та війною, «в епоху третьої Світової Любови» та «вітчизняної байдужості». Без зайвого ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100