Джаклін Вілсон : Дитина-валіза : Анотація, уривок з книги.

Автор Джаклін Вілсон. Дитина-валіза. У жанрах Сучасні переклади, Дитячі повісті, Сентиментальне. Анотація: „Дитина-Валіза” (The Suitcase Kid), ...
 
Джаклін Вілсон : Дитина-валіза : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Джаклін Вілсон "Дитина-валіза" (фото 1)
Дитина-валіза

Джаклін Вілсон

Навчальна книга - Богдан, 2010. — 152 с. — (Серія: Дівчатка Джаклін).
— м.Тернопіль. — Наклад 2000 шт.

ISBN: 978-966-10-1049-8

Жанр:
Сучасні переклади
Дитячі повісті
Сентиментальне

Анотація:
„Дитина-Валіза” (The Suitcase Kid), надзвичайно зворушлива історія, розказана від імені маленької дівчинки Андреа. Її батьки розлучилися, живуть на різних кінцях Лондона і мають нові родини. „То де житиме наша маленька?” – запитує дівчинку соціальна працівниця. Але Андреа не хоче розлучатися ні з мамою, ні з татом, тож їй доводиться жити по тижню то в одному, то в іншому будинку. Вона страждає, зриває злість на інших, замикається в собі. Але минає час і вона знаходить вихід, вона вчиться жити по-новому і це їй вдається. Така вона, сила дитинства!

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Коли мої батьки розійшлися, то ніяк не могли придумати, що ж робити зі мною. Мама хотіла забрати мене жити до себе, а татко - до себе. Я ж не хотіла жити ані в маминому, ані в татковому новому домі. Я прагнула залишитися у нашому старому домі, у Шовковичному Котеджі, і щоб ми жили там утрьох. Навіть учотирьох, враховуючи мою улюблену іграшку з Сильванійської родини – плямисту крільчиху Редьку.
Вони все це обговорювали, коли вирішували питання про моє опікунство. Спочатку я думала - вони вважають, що я можу опектися. А я не люблю опікатися – надто, коли зопалу ковтаю якусь гарячу страву. Бе!
Отож, ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100