Джаклін Вілсон : Дитина-валіза : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Джаклін Вілсон. Дитина-валіза. У жанрах Сучасні переклади, Дитячі повісті, Сентиментальне. Рецензії опубліковані в Гоголівсь...
 
Джаклін Вілсон : Дитина-валіза : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Джаклін Вілсон "Дитина-валіза" (фото 1)
Дитина-валіза

Джаклін Вілсон

Навчальна книга - Богдан, 2010. — 152 с. — (Серія: Дівчатка Джаклін).
— м.Тернопіль. — Наклад 2000 шт.

ISBN: 978-966-10-1049-8

Жанр:
Сучасні переклади
Дитячі повісті
Сентиментальне

Анотація:
„Дитина-Валіза” (The Suitcase Kid), надзвичайно зворушлива історія, розказана від імені маленької дівчинки Андреа. Її батьки розлучилися, живуть на різних кінцях Лондона і мають нові родини. „То де житиме наша маленька?” – запитує дівчинку соціальна працівниця. Але Андреа не хоче розлучатися ні з мамою, ні з татом, тож їй доводиться жити по тижню то в одному, то в іншому будинку. Вона страждає, зриває злість на інших, замикається в собі. Але минає час і вона знаходить вихід, вона вчиться жити по-новому і це їй вдається. Така вона, сила дитинства!

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

16.12.2010

Автор рецензії: Галина Михайловська (джерело: Гоголівська Академія)

У якому віці людина познайомиться на власному досвіді з істинами Еклезіаста про марнотність та швидкоплинність усього сущого, визначає життя.
А в якому віці людина здатна замість цієї філософії, чи на додаток до неї створити свою? Не теоретичну, а суто практичну, якою й має бути філософія - наука бути щасливим?
Не знаєте? А ось Джаклін Вілсон, чи не найпопулярніша сучасна письменниця Великобританії, знає. Мабуть, її думку із цього приводу можна було б сформулювати так: учитися жити в цьому складному світі ніколи не буває занадто рано.
Може, саме тому маленькі героїні її книжок стикаються ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100