Дана Рудик, Марія Шунь, Василь Ґабор, Василь Махно, Тарас Девдюк, Тетяна Мельник, Оксана Луцишина, Володимир Олейко, Оксана Максимчук, Юрій Садловський, Оксана Лущевська, Вікторія Їхова, Анна Хромова : АЗ, два, три... дванадцять - лист у пляшці : Антологія Авторського Зарубіжжя : Анотація, уривок з книги.

 
Дана Рудик, Марія Шунь, Василь Ґабор, Василь Махно, Тарас Девдюк, Тетяна Мельник, Оксана Луцишина, Володимир Олейко, Оксана Максимчук, Юрій Садловський, Оксана Лущевська, Вікторія Їхова, Анна Хромова : АЗ, два, три... дванадцять - лист у пляшці : Антологія Авторського Зарубіжжя : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Дана Рудик, Марія Шунь, Василь Ґабор, Василь Махно, Тарас Девдюк, Тетяна Мельник, Оксана Луцишина, Володимир Олейко, Оксана Максимчук, Юрій Садловський, Оксана Лущевська, Вікторія Їхова, Анна Хромова "АЗ, два, три... дванадцять - лист у пляшці : Антологія Авторського Зарубіжжя" (фото 1)
АЗ, два, три... дванадцять - лист у пляшці : Антологія Авторського Зарубіжжя

Дана Рудик, Марія Шунь, Василь Ґабор, Василь Махно, Тарас Девдюк, Тетяна Мельник, Оксана Луцишина, Володимир Олейко, Оксана Максимчук, Юрій Садловський, Оксана Лущевська, Вікторія Їхова, Анна Хромова

Піраміда, 2010. — 312 с. — (Серія: Приватна Колекція).
— м.Львів. — Наклад 1000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-441-183-4
ББК: 84.4

Жанр:
Поетичні антології

Анотація:
У львівському видавництві «Піраміда» вийшла Антологія Авторського Зарубіжжя "АЗ, два, три... дванадцять - лист у пляшці". Співукладачами й співнатхненниками цього незвичного проекту стали Василь Ґабор та Марія Шунь.
До антології увійшли написані за кордоном твори дванадцяти самобутніх українських поетів, серед яких Василь Махно, Марія Шунь, Володимир Олейко, Оксана Луцишина, Тарас Девдюк, Оксана Лущевська, Тетяна Мельник, Дана Рудик, Юрій Садловський, Анна Хромова, Оксана Максимчук та Вікторія Їхова. Читачі знайдуть в антології, окрім поезій, есеї про актуальні місця перебування їх авторів.
Усіх поціновувачів поетичного слова сердечно запрошуємо до ознайомлення з цим незвичним виданням.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (5) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл

Корок до пляшки, або Розважання з певного приводу
(вступ до Антології Авторського Зарубіжжя)

Якось я запитала поета Лєшека Шаруґу про те, що він думає про польську еміґрантську літературу, чим вельми його здивувала. Він відповів, що у Польщі немає такого поняття, як еміґрантська література. Натомість є польська література, написана за кордоном. Як на мене, це являється виразом думки тієї більшости поляків, що не відмежовується від своїх співгромадян лише із-за їхнього виїзду з країни. Це також дає привід задуматись над станом подібних речей в Україні.
Сьогодні в Україні – з відомих причин ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100