Ірен Роздобудько : Дві хвилини правди : роман : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Ірен Роздобудько. Дві хвилини правди : роман. У жанрах Жіноче, Триллер, Подорожня історія. Рецензії опубліков...
 
Ірен Роздобудько : Дві хвилини правди : роман : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати
сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Ірен Роздобудько "Дві хвилини правди : роман" (фото 1)
Дві хвилини правди : роман

Ірен Роздобудько

Нора-Друк, 2008. — 248 с. — (Серія: День Європи).
— м.Київ. — Наклад 5000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-29-6129-4

Жанр:
Жіноче
Триллер
Подорожня історія

Анотація:
Можливо, ви їx зустрічали...
Тих, хто за одну-дві хвилини здатен зробити чи виправити помилку.
Тих, хто, ховаючи від «вогнів великого міста» справжні почуття під маскою ipoнії, здатен «їхати cвіт за очі» у пошуках пригод або слави, не розуміючи, що шукає себе.
Тих, кого називають неприкаяними, адже вони живуть на межі добра i зла i кожної хвилини можуть зробити крок у будь-який бiк.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

20.12.2010

Автор рецензії: Анонім (джерело: Дзеркало тижня)

Пластмасовий світ зі своєю масовою «серіальною» культурою затягує дедалі більше. Якщо раніше ми переймалися черговим розлученням заморських, а тому екзотичних дона Педро з Хуанітою, то сьогодні глядач вимогливіший: йому потрібні подібні до нього образи, здатні викликати сльозу вітчизняними, а тому цілком реальними, «своїми» життєвими сюжетами.

Аналогія роману Ірен Роздобудько «Дві хвилини правди» з кінематографом зовсім не випадкова. Цей літературний доробок аж проситься на екрани у жанрі «мелодрама» з елементами екшн. Тут є все: втомлені від життя герої, втрачене й набуте кохання, просякнуті ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

20.12.2010

Автор рецензії: Тетяна Дігай (джерело: Літературна Україна)

Спочатку біографічні акценти: письменниця Ірен Роздобудько живе в Києві, працює головним редактором журналу «Караван історій. Україна», автор 15-ти книжок, переможець конкурсу «Коронація слова», лауреат міжнародної премії ім. Юрія Долгорукого, два романи екранізовані.
У зав’язці сюжету книги, про яку йдеться, нема нічого особливого: рядове робоче відрядження журналістки Єви та оператора Дана, що їдуть робити звичну роботу. Отже, дорога… А дорога – це зміна status quo, це – рух, це – неминучі зустрічі, обов’язкові випадковості, тобто, умови гри заявлено чітко й недвозначно. Спочатку героїв двоє, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100