Яна Дубинянська : Сходовий майданчик : роман : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Яна Дубинянська. Сходовий майданчик : роман. У жанрах Наукова фантастика, Психологічне, Соціальна фантастика. ...
 
Яна Дубинянська : Сходовий майданчик : роман : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу
, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Яна Дубинянська "Сходовий майданчик : роман" (фото 1)
Сходовий майданчик : роман

Яна Дубинянська

(Переклад: Мишанич Ярослав)

Факт, 2004. — 288 с. — (Серія: Exceptis excipiendis).
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 966-359-024-6

Жанр:
Наукова фантастика
Психологічне
Соціальна фантастика

Анотація:
Більшість героїв роману вважають, що машина, винайдена старим, безнадійно закоханим професором, здатна здійснити їхні найзаповітніші бажання. Може, вам теж так здається?
Дійсно, якщо ваше почуття — любов чи ненависть, заздрість чи каяття, страх або ностальгія — достатньо сильне, машина здатна сумістити ВАШ життєвий простір із простором ТОГО (чи ТІЄЇ), на кого це почуття спрямоване. На сходовому майданчику з’являться нові двері — хай насправді вони на іншому боці Земної кулі.
Просто перетнути сходовий майданчик. Просто прочинити двері, за якими вона, нарешті, відбудеться, — та єдина, довгоочікувана зустріч, що переверне все життя.
Чи ви впевнені, що це і є здійснення бажань?

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (5) Відгуки читачів (1) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

17.04.2011

Автор рецензії: Елена Синицкая (джерело: E-motion)

Заглядывать в замочные скважины нет никакой надобности, поскольку Яна Дубинянская решила дать своим читателям возможность постичь загадки каждой двери на лестничной клетке. Она сумела так всех заинтриговать, что повесть “Сходовий майданчик” оказалась среди лучших книг литературного конкурса “Аудитория Би-Би-Си выбирает книгу года”. Госпожа Дубинянская известна читательской аудитории как автор хорошей фантастики, приправленной значительной долей психологических заморочек.

У каждого из нас есть одно заветное желание, о котором другим знать вовсе не обязательно. Оно непременно связано с каким-либо ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

17.04.2011

Автор рецензії: Виктория Селиванова (джерело: "СейЧас")

Последний в списке (но не по значению) – роман Яны Дубинянской «Сходовий майданчик». И это первая хорошая новость, которая есть у меня. Текст действительно динамичный, фантазийный, с отлично проработанным сюжетом, в котором все линии получают развитие и логическое завершение. Пожалуй, из всей серии это первая книга, идеально попадающая в определение «массовой», рассчитанная и на студента-филолога, и на заведующую коровником. Это нехитрая история о безнадежно влюбленном профессоре, изобретшем машину исполнения желаний. Никаких «измов», рассуждений о жизни в стиле египетской «Книги мертвых» и лексики, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

17.04.2011

Автор рецензії: Інна Городецька (джерело: "Друг читача")

Такі книжки, як роман Яни Дубинянської «Сходовий майданчик», завжди будять фантазію і роздуми на тему: «А якби я мав (мала) таку машину бажань, як у книжці, я б…» Але поки що такі роздуми залишаються мріями та літературними сюжетами. На щастя – адже прагнення людей часто-густо настільки негуманні, що якби вони збулися, то наша цивілізація опинилася б перед загрозою зникнення.

У «Сходовому майданчику» прилад для втілення бажань створив старий професор. Щоб забутися від гіркоти нерозділеної любові, він повністю поринув у виготовлення своєї надзвичайної машини (пам’ятаєте, що таке сублімація за ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

17.04.2011

Автор рецензії: Ольга Хвостова (джерело: Артвертеп)

Розрадити читача має на меті і ще одна майстерна оповідачка і успішна журналістка, Яна Дубинянська. Успішна, бо невідривно від роботи в авторитетній газеті «Дзеркало тижня», народила двох дітей і випустила з півдесятка книжок.

Ось кому не треба читати посібник Владимирських!

Втім, на відміну від Малярчук, Яна Дубинянська розраджує читачів роману «Сходовий майданчик» за допомогою розгортання потужної інтриги. Власне, це перший великий твір письменниці, в оригіналі написаний російською, а тепер перекладений українською мовою. Сюжет роману рухається за допомогою перезарядження приладу здійснення ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

17.04.2011

Автор рецензії: Ірина Гук (джерело: СУМНО)

Головні герої “Сходового майданчика” - людські бажання. Надзвичайно щирі, потаємні, можливо, відкладені “на потім” багато років тому. Дуже прості, якщо розібратися . І різні - такі самі, як персонажі роману.
Цікавинка в тому, що, крім людей та їхніх мрій, з‘являється ще невеличкий прилад, здатний моментально втілювати їх у життя.
Уявіть собі: варто щось дуже сильно захотіти – і це збувається. Здавалося б, проблеми вирішено ?..Але щастя - це не так просто, як уявлялося. Часто бажання - це ілюзії; коли вони здійснюються, усвідомлюєш: те, що вважав перемогою, насправді нічого не варте. І тоді ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100