Тимур Литовченко : Орлі, син Орлика : Історично-пригодницький роман : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Тимур Литовченко. Орлі, син Орлика : Історично-пригодницький роман. У жанрах Історичне,...
 
Тимур Литовченко : Орлі, син Орлика : Історично-пригодницький роман : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1510)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Тимур Литовченко "Орлі, син Орлика : Історично-пригодницький роман" (фото 1)
Орлі, син Орлика : Історично-пригодницький роман

Тимур Литовченко

Фоліо, 2010. — 282 с. — (Серія: Історія України в романах).
— м.Харків. — Наклад 1500 шт.

Тверда обкладинка. Можливість автографа.

Жанр:
Історичне
Козаччина
Пригодницьке

Анотація:
Ім’я гетьмана Пилипа Орлика загальновідоме: сподвижник Івана Мазепи, спадкоємець його слави, автор «Пактів й конституцій законів та вольностей Війська Запорозького»… Набагато менше сучасні українці знають про його сина Григорія Орлика, який був відомим політичним і військовим діячем доби французького короля Людовіка XV, видатним дипломатом й організатором розгалуженої розвідувальної мережі, а також щирим адептом ідеї відновлення козацької держави на українських теренах. Життя Григора Орлі (саме під таким іменем гетьманич увійшов до світової історії) було сповнене небезпечних пригод, з яких він завжди виходивз честю.«Орлі, син Орлика», роман з історичного «козацького» циклу київського письменника Тимура Литовченка, став лауреатом Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс і пісенної лірики про кохання «Коронація слова».

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (5) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

27.11.2011

Автор рецензії: Анатолій Шпиталь (джерело: Буквоїд)

От уже скільки років не проходить затаєна образа на молодих (та й середнього віку прозаїків), що вони рідко звертаються до творів історичної тематики.

Згадаємо серед небагатьох роман, на жаль, вже покійного, Ярослава Павлюка «Нічний імператор» (1999), де в основі - доля знаменитого роду Розумовських, особливо ж Олекси, графа, фельдмаршала, чоловіка імператриці Єлизавети. Нині ж на робочому столі роман Тимура Литовченка «Орлі, син Орлика» (Харків, Фоліо, 2010), котрий вийшов у серії «Історія України в романах».

Але вибач, Тимуре, зупинимось трішки на проблемах історії, яка часто буває, як ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

28.09.2011

Автор рецензії: Наталя Лапіна та Світлана Горбань (джерело: "Друг читача")

«Орлі, син Орлика» Тимура Литовченка однозначно заслуговує на вашу увагу! Які там батальні сцени! Для справжніх чоловіків! Проте навіть жінкам буде цікаво почитати, не можливо відірватись.

08.09.2011

Автор рецензії: Тетяна Зінченко (джерело: Буквоїд)

<...>
Щодо історичних романів, то, виявляється, і тут нам є чим похвалитися. Письменники знову звертають свій погляд до минувшини, знаходять там нові факти, дають нам нове прочитання. Взяти хоча б «Орлі, син Орлика» Тимура Литовченка, якого цього року «коронували» саме за цей роман. Історична література - дуже специфічний жанр, вимагає певної підготовки і немалого інтелекту читача. А ще - неабиякої майстерності оповідача, щоб сухі історичні факти перетворити на соковитий художній твір. Мені здається, що у даному випадку авторові це вдалося на всі сто. Так і кортить розповісти про карколомні ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

18.04.2011

Автор рецензії: Наталя ЛАПІНА (джерело: Мир книг)

Дочитала нарешті книгу Т. Литовченка "Орлі, син Орлика". Чудово! Ще раз вітаю пана Тимура з перемогою – "короновано" його цілком заслужено.
Здається, автор і насправді побував у тому похмурому, сповненому небезпек ХVІІІ столітті – віриш кожному слову.
Слухайте, а цікавою ж людиною був Григорій Орлик, він же Орлі, він же граф де Лазіскі, він же… Далі не буду – пригодницьку книжку переказувати – гріх. Але, повірте, такої карколомної біографії навмисне не видаєш!
Навіть захотілося дізнатися більше: і про гетьмана Пилипа Орлика, і про родину дивного полтавського полковника Герцика, і про подальшу ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

15.04.2011

Автор рецензії: Тарас ГОЛОВКО (джерело: Газета "День")

Причини нової хвилі зацікавленості літературою історичної тематики важко визначити точно. Усе ж фактом залишається те, що знову, як і на рубежі століть, і письменники, і читачі звертають свої погляди до минувшини, прагнуть заглянути в давні часи, відчути подих далеких епох, ще і ще раз пережити захоплюючі події, відомі й невідомі. Ось хоча б одна з них: у 1702 році в Батурині в сім’ї старшого канцеляриста генеральної військової канцелярії та його дружини народився син, хрещеним батьком якого став сам гетьман Війська Запорізького обох сторін Дніпра Іван Мазепа. Саме з цієї дати починається розповідь ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100