Петро Яценко : Дерево Бодхі : Роман : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Петро Яценко. Дерево Бодхі : Роман. У жанрах Магічний реалізм. Рецензії опубліковані в "Україна молода"
 
Петро Яценко : Дерево Бодхі : Роман : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1564)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Петро Яценко "Дерево Бодхі : Роман" (фото 1)
Дерево Бодхі : Роман

Петро Яценко

Піраміда, 2011. — 200 с.
— м.Львів. — Наклад 1000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-441-234-3

Жанр:
— Магічний реалізм

Анотація:
Дерево бодхі — рослина, сидячи під якою Гаутама Будда отримав просвітлення. Насправді ж це звичайне дерево роду фікусів. Сотні тисяч, мільйони таких дерев ростуть у всьому світі, навіть в оселі самотньої тридцятий'ятирічної жінки, героїні роману Петра Яценка «Дерево бодхі».
Мула — герой роману «Повернення придурків» плекає цілий яблуневий сад. Разом із другом він розуміє, що після осягнення Нездійсненної мрії людині залишається лише один шлях у житті. Але той, хто колись пішов цим шляхом, рано чи пізно повертається...

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

22.09.2012

Автор рецензії: Ігор Бондар-Терещенко (джерело: "Україна молода")

Для творів, які не дуже піддаються жанровій класифікації, існують видавничі анотації, зазвичай написані авторами. Те саме, здається, маємо у випадку з романом «Дерево Бодхі» Петра Яценка, назву якого коротенька нотатка наприкінці тексту тлумачить легко і невимушено, немов біблійний палімпсест епохи раннього Апокаліпсису: «Дерево бодхі — рослина, сидячи під якою, Гаутама Будда отримав просвітлення. Насправді ж це звичайне дерево роду фікусів». Звичайнісіньких фікусів, розумієте? З яких спочатку можна зірвати яблуко гріха, а потім вистругати ковчег і податися світ за очі у пошуках сучасної української ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100