Стаффорд Ед : Уздовж Амазонки. 860 днів. Неможливе завдання. Неймовірна подорож. : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Стаффорд Ед. Уздовж Амазонки. 860 днів. Неможливе завдання. Неймовірна под...
 
Стаффорд Ед : Уздовж Амазонки. 860 днів. Неможливе завдання. Неймовірна подорож. : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам
доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Стаффорд Ед "Уздовж Амазонки. 860 днів. Неможливе завдання. Неймовірна подорож." (фото 1)
Уздовж Амазонки. 860 днів. Неможливе завдання. Неймовірна подорож.

Стаффорд Ед

(Переклад: Андрій Бондар)

Темпора, 2012. — 280 с.
— м.Київ. — Наклад 3586 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-617-569-084-0
ББК: 76.01 (7) 6 С 78

Жанр:
Сучасні переклади
Путівні нотатки
Документальна проза

Анотація:
Ед Стаффорд перший у світі пройшов пішки вздовж усієї течії Амазонки – від її витоків у горах Перу до гирла на заході Бразилії. Ця книжка – це спогади про неймовірну експедицію, яка увійшла у Книгу рекордів Гіннеса. Автор описує джунглі, їхніх мешканців і свій досвід доведення тіла до меж витривалості.
Книга розрахована на мандрівників, екологів, етнологів, усіх, кого зацікавить запропонована тематика.

Переклад здійснено за виданням: Ed Staff ord Walking the Amazon. 860 Days. The Impossible Task. The Incredible Journey. Український реліз цієї книжки - перший серед іншомовних видань, які готуються.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (5) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

02.07.2012

Автор рецензії: Євген Булавка (джерело: Літакцент)

Жанр тревелогів в Україні досі залишається недостатньо розвиненим. Спроби написання такої літератури були, і вони вже отримали свою порцію критики. Але це навіть не крапля в морі порівняно з тим, що видається в світі, зокрема й у наших сусідів.

Нині люди подорожують значно більше, ніж раніше. І якщо колись оповідь про паломництво до святих місць вважали чимось унікальним (до речі, за бажання, українці можуть виводити власну традицію тревелогів саме звідси), то тепер будь-який турист здатен викласти у блозі, а то й видати окремим виданням ілюстровані враження про поїздку до того ж Єрусалима, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

05.05.2012

Автор рецензії: Ольга СКОРОХОД (джерело: Газета по-українськи)

У київському видавництві "Темпора" вийшло українське видання книги британського мандрівника Еда Стаффорда "Уздовж Амазонки". Книга перебуває у світових топах мандрівної літератури. Український переклад "Уздовж Амазонки" стане першим у світі.

Перекладач Андрій Бондар розповів Gazeta.ua про враження від роботи над українським виданням. "Робота перекладача не полягає в захоплені книжкою, а в роботі над нею. Мене, звичайно, певні місця вражали більше, інші — менше. Але, зважаючи на художню цілісність, я не можу щось особливо виділити. Згадуються його переживання в джунглях, коли була небезпека нападу ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

05.05.2012

Автор рецензії: Богдан Цюпин (джерело: Тиждень)

Автор бестселера «Уздовж Амазонки» Ед Стаффорд про безпрецедентну мандрівку протяжністю 9,6 тис. км


Матеріал друкованого видання
№ 14 (231)
від 5 квітня


Британець Ед Стаффорд почав займатися експедиціями 2002 року, по завершенні служби в армії. Колишній військовий працював у Місії ООН в Афганістані, брав участь у природоохоронному проекті BBC «Утрачені землі ягуара». У квітні 2008-го, сповнений сил і самовпевненості, Стаффорд узявся за те, чого ніхто не міг зробити до нього чи просто не хотів: пройшов пішки вздовж Амазонки – найвеличнішої річки на планеті. Досвідчені люди казали, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

25.04.2012

Автор рецензії: Антон Санченко (джерело: Буквоїд)

Сама назва цієї книжки, докладна й релевантна, наводить на думку про те, що її писав якийсь пошуковий оптимізатор. І пошукова машина Гугл таки відіграла провідну роль у цій подорожі тривалістю два з половиною роки - виявилося, що докладних топографічних карт тих районів, через які британець Ед Стаффорд вперше в історії пройшов пішки, попросту не існує, тож він більше покладався на супутникові знімки Гугл Планети, а найважливішим обладнанням своєї експедиції вважав ноутбук з супутниковим інтернетом та GPS. Виявилося, що границі повені в поймі Амазонки в сезон дощів можна визначити тільки таким чином. ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

03.04.2012

Автор рецензії: без підпису (джерело: Буквоїд)

4 квітня у продаж надходить український переклад книги британського мандрівника Еда Стаффорда «Уздовж Амазонки».

З часу свого виходу книга перебуває у світових топах мандрівної літератури. Український переклад «Уздовж Амазонки» стане першим у світі.

Ед Стаффорд почав займатися експедиціями після завершення служби в Британській армії у ранзі капітана (2002). Окрім експедицій, Ед працював у місії ООН в Афганістані. Перед амазонською експедицією брав участь у природоохоронному проекті BBC «Утрачені землі ягуара».

У квітні 2008 р. Ед Стаффорд вирушив у свою безпрецедентну пішу експедицію вздовж ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100