Петро Яценко : Cічкарня, або Остання подорож мого діда : роман : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Петро Яценко. Cічкарня, або Остання подорож мого діда : роман. У жанрах Магічний реалізм, Ро...
 
Петро Яценко : Cічкарня, або Остання подорож мого діда : роман : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Петро Яценко "Cічкарня, або Остання подорож мого діда : роман" (фото 1)
Cічкарня, або Остання подорож мого діда : роман

Петро Яценко

Піраміда, 2012. — 132 с. — (Серія: Приватна колекція).
— м.Львів. — Наклад 1000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-441-182-7
ББК: 84(4Укр)

Жанр:
— Магічний реалізм
Родинна сага

Анотація:
Звичайна історія вічного забуття і втечі від нього у добру нову землю.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (5) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

26.04.2013

Автор рецензії: ІРИНА ЗАХАРЧУК (джерело: Газета "Коментарі")

Петро Яценко Січкарня. — Л.: Піраміда, 2012

Главный герой романа Петра Яценко «Січкарня» подолянин Микола Лисничук ребенком выживает во время Голодомора; юношей во время войны попадает на принудительные работы в Австрию. По возвращении в Украину парень, имеющий склонность к технике, становится инженером и, выполняя задание партии, совершенствует устройство для перемалывания всего подряд в пыль. На склоне лет, вернувшись на родину, превращается едва ли не в новейшего Моисея в пределах своего села.

Сюжетный потенциал текста и харизма центрального персонажа позволяли разогнаться на гораздо ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.12.2012

Автор рецензії: Ірина Славінська (джерело: "Українська правда. Життя")

Я щойно дочитала цю книжку – і скажу, що її важко назвати "святковою". Роман "Січкарня" - це історичний роман. І дуже сучасний – у хорошому сенсі цього слова.

За сюжетом одна сільська українська сім’я проходить крізь події революції Першої світової, 1917 року, колективізації, Голодомору, Другої світової, відлиги, застою, перебудови, Незалежності та інших історичних катаклізмів.

Але – в цій історії немає надриву. Є просто факти, але фрагментарні – такі ж, як і будь-яка сімейна історія.

Сюжет роману проходить через декілька лінз. І кожна наступна оптика залишає неясною частину попередніх ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

13.12.2012

Автор рецензії: Сергій Зінченко (джерело: Бі-Бі-Сі Україна)

Роман цей – художній нарис про землю на тлі історії України крізь віки, із зупинкою на тих часах, коли панували більшовики-безбожники: у 20-80-ті роки минулого століття. Він – про нас і про землю, яка не тільки притягує до себе, наче першооснова життя, але і втягує у свої надра, ковтає кожного після його смерті.
Про землю, в якій, за виразом автора, "трави виростали у два людські зрости". Саме вона і є в цьому творі головною героїнею: від українського Поділля і до далекої Америки. Крім того, і тут, "у нас", і там, "у них", живуть на ній ще два герої, два винахідники, які спроектували і створили ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

01.12.2012

Автор рецензії: Ольга Павліченко (джерело: Бі-Бі-Сі Україна)

Земля колись була дочкою дуже могутнього короля. У володаря всього було доволі, але найдорожчим скарбом була його прекрасна Земля.
Одного разу могутній маг попросив руки дочки короля, але гордий правитель відмовив йому. Страшним був гнів мага: король більше не буде багатим володарем, а сам тяжко зароблятиме собі на хліб, а Земля буде гірко плакати, і тоді з її очей будуть замість сліз котитися діаманти.
Відтепер люди чекали від неї тільки сліз: щоб з’являлися діаманти вона мала бути нещасною. Але і людям не знайти щастя на цій Землі. Таку своєрідну гіпотезу "живої Геї" висуває український письменник ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

01.12.2012

Автор рецензії: Ростислав Семків (джерело: Бі-Бі-Сі Україна)

Книжка молодого львівського автора містить роман "Січкарня" та два оповідання: "Морозиво" і "Улюблена коза селянина Сидорова".
Проза Петра Яценка динамічна, багата на майстерно виписані діалоги, не позбавлена цікавих рефлексій. Роман "Січкарня", попри невеликий обсяг, розгортає панорамну картину життя головного персонажа Миколи, майстра та винахідника, від років його дитинства і до смерті. Оповідь ведеться спершу з нейтральної точки зору, а потім – крізь призму погляду його внука, що говорить від першої особи.
Головним завданням свого життя Микола, сім'я котрого пережила прихід комуністичної ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100