Олександр Скороход : ВСЕСВІТ : Відгуки читачів.

Відгуки читачів на книжку Олександр Скороход. ВСЕСВІТ. У жанрах Романи, новели та оповідання, Молодіжне, Пропонується видавцям.
 
Олександр Скороход : ВСЕСВІТ : Відгуки читачів
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Скороход "ВСЕСВІТ" (фото 1)
ВСЕСВІТ

Олександр Скороход

— Брама-Україна, 2011. — 192 с.
— м.Сміла. — Наклад 2058 шт.

ISBN: 978-966-453-098-6
ББК: 84.4 УКР6 С-44

Жанр:
Романи, новели та оповідання
Молодіжне
Пропонується видавцям

Анотація:
Книга, яка перед Вами - написана саме для Вас! Для того, аби почастувати чарівним напоєм із „Чаші” та провести стежками неосяжного „ВСЕСВІТУ”.
Повість „Чаша” – напівпоетична, пригодницька історія про подорож студента-медика Максима у пошуках Візантійської реліквії - „Чаші”, захованої у Кримських горах. Які перепони чекають на хлопця, чи вдасться йому знайти скарб? І що принесе знахідка? Всі відповіді – у „Чаші”, на самому її денечку.
„ВСЕСВІТ” – пригодницький роман про чотирьох молодих людей, які шукають себе та свій ШЛЯХ у цьому світі. Їх долі час від часу переплітаються у павутинні загадкових обставин пов’язаних з викраденням картини українського художника-авангардиста Стефана Масленко, на якій, як стверджує митець, йому вдалося зобразити ВСЕСВІТ. Та хіба справді можливо зобразити неосяжне? Виразити невиразне? І як це зробити? Розкрити таємницю допоможе Сан Санич, загадковий товариш митця, МАЙСТЕР і мешканець ВСЕСВІТу.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (7) Де купити (0) Скачати файл

Результат: 1-7 (всього 7) Сторінка: 1
Відгук

16.01.2015
Ольга Красовська (Оцінка: Варто прочитати)

Важко сказати, чому саме мене так вразила книга Олександра Скорхода «Всесвіт»… можливо тому, що потрапила на мій власний пошук себе і свого місця в цьому світі, а можливо тому, що простими, зрозумілими словами автору вдалося донести до читача серйозні істини, про які кожен з нас задумується, хто раніше, хто пізніше… Щирий і позитивний сюжет захопив так, як не кожному геть заплутаному детективу під силу… Після прочитання залишилося стійке відчуття оптимізму, хоча ніби то і не у всіх героїв все склалося ідеально, але книга залишає стійку впевненість, що все складеться позитивно, варто лише на це налаштуватися. Герої, прописані без замудрих психологічних «заморочок» вийшли напрочуд щирими і справжніми, і дуже-дуже живими, такими, що виникає бажання познайомитись з ними в реальному житті. Скажу відверто, я не читаю в метро, ні в паперовому, ні в електронному варіанті… Книга «Всесвіт» в мене з собою, адже там є ще повість, і дуже скоро її місце в моїй сумці замінить наступна книга цього ж автора, який так набагато молодший, але видається настільки старшим, тому що він настільки мудріший…

06.04.2013
OrO (Оцінка: Варто прочитати)

Читається легко і захоплююче! Наводить на глибокі роздуми та особливо надихає до дій і змін у житті.
Висловлую щиру вдячність автору! :)

27.03.2013
Наталка М (Оцінка: Варто прочитати)

Всесвіт... незрозумілий... неосяжний... у кожного власний... І свій Всесвіт так яскраво і відкрито показав Олександр. Всесвіт, який надихає...до дії, до думки, до пошуку. А чого ще бажати? Чудова, неймовірна, захоплююча, по-своєму проста і доступна для кожного книга. Це дійсно роман свого, нашого з вами часу, де вміщені слова, які так потрібні українській сучасності... чудодійне слово, послане в захаращений матеріальністю світ...в якому треба віднайти Істину.
Цінності у кожного свої, проте є ті, які потрібно знати які не слід забувати, які варто зберегти і передати в майбутнє. Олександр, дякую тобі, що легкістю писаного слова нагадуєш про них... і про важливість віднайти в заплутаних лабіринтах життя свою Долю, свою Істину, свій Шлях.

Читала з величезним задоволенням, захоплено перегортаючи кожну сторінку). Тож нових творчих пошуків і звершень, відкриттів і досягнень... незгасаючої любові до нелегкої справи літературного митця), невмираючого бажання творити і нести нам, вдячним читачам, зерна істини, добра, любові з допомогою слова.

18.02.2013
Бойчук (Оцінка: Варто прочитати)

Книгу прочитав на одному диханні. Захопив, вразив, зачепив "Всесвіт". Передусім змусив замислитися про свій маленький світ, призначення, про те, на якій ми стороні життя.
Сподобався і спосіб викладення і сюжет, який наперед ніяк не міг передбачити. Дякую авторові, бажаю нових творчих здобутків та звершень. В очікуванні нових романів

17.02.2013
Марічка (Оцінка: Варто прочитати)

Детективний характер роману з завуальованою розгадкою створює невпинне бажання прочитати одразу весь твір... Але у ритмі шаленого часу, на жаль, змушена була відкласти це задоволення на пару днів)
Після прочитання одразу відкрилася глибина внутрішнього світу автора, його бажання донести істинність пізнань себе, пошуків "Я" та вічних істин до читача.
Структура роману вражає трепетною ніжністю квіткового росту та мудрістю етапів людського зростання.
Залишається тільки подякувати Сашкові за те, що він в такій прекрасній формі може донести всім вартісність нашого існування та цінність почуттів. На таке здатна лише людина з добрим серцем, пресвітлою душею і відкритою для вдосконалення свідомістю:)

А тому...нових творчих здобутків і відкриття незвіданих стежин світоглядного сприймання!

А також - безмежного натхнення до життя бажаю почерпнути всім,кому випаде гарна нагода познайомитися з цим "Всесвітом":)

27.01.2013
Сантік (Оцінка: Варто прочитати)

Чудова книга про реальність... Такі роздуми про життя та розуміння сенсу притамані для кожної людини, яка коли-небудь зупинялась і вдивлялась в зоряне небо...
Першу частину роману прочитала у журналі "Дніпро" у 2009 році. І від того моменту автор залишив глибокий слід у переліку улюблених книг, які не зайво перечитати ще хоч раз...

Дякую, що на світі лишаються люди, які вміють бачити душею.
До речі, настрій до написання цих слів деякою мірою належить перегляду фільму "Слова"... І справді, витвір мистецтва - чи то фільм, книга, картина - ладні змінити доволі багато у звичному руслі буденного обмеженого життя кожного...

Бажаю натхення автору.
В очікуванні нових загадок...

14.12.2012
Любомир (Оцінка: Варто прочитати)

Роман "Всесвіт" прочитав буквально за кілька днів. Давно не попадала в руки книга мого можна сказати ровесника, яка так щиро написана. Сама ідея, побудова розділів (корінець, листок, пелюстка, цвітіння - супер!),філософський підхід, що всі ми зі своїми малесенькими і великими вчинками створюємо відповідну краплину ВСЕСВІТу і є цим ВСЕСВІТом дуже імпонує. І хоч молоді герої не дуже чітко вималювані, та, можливо, тут цього якраз і не треба. Автор приділяє увагу якраз більше подіям навколо них, яким чином проявляють себе молоді люди в тих чи інших обставинах. Звичайно, в реальному житті добро не завжди перемагає і не кожен мажор починає розуміти, що він не пуп землі, а гроші не можуть дати все. Але так хочеться, щоб книги були не просто грубою констатацією дійсності, а давали надію, вчили, направляли. Тому вважаю, що такі книги, як роман "Всесвіт" повинні друкуватися більшими тиражами, бути в усіх бібліотеках. Саме такої прози не вистачає.
Результат: 1-7 (всього 7) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100