Ольга Красовська.

 
Ольга Красовська
Книжки за жанрами

Всі книжки (1535)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
Ольга Красовська

м.Київ, Київська обл.

Улюблений вислів:

()

Улюблені автори:

  Відгуки (1)
Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Книжка Відгук
О.Скороход
16.01.15
Ольга Красовська (Оцінка: Варто прочитати)

Важко сказати, чому саме мене так вразила книга Олександра Скорхода «Всесвіт»… можливо тому, що потрапила на мій власний пошук себе і свого місця в цьому світі, а можливо тому, що простими, зрозумілими словами автору вдалося донести до читача серйозні істини, про які кожен з нас задумується, хто раніше, хто пізніше… Щирий і позитивний сюжет захопив так, як не кожному геть заплутаному детективу під силу… Після прочитання залишилося стійке відчуття оптимізму, хоча ніби то і не у всіх героїв все склалося ідеально, але книга залишає стійку впевненість, що все складеться позитивно, варто лише на це налаштуватися. Герої, прописані без замудрих психологічних «заморочок» вийшли напрочуд щирими і справжніми, і дуже-дуже живими, такими, що виникає бажання познайомитись з ними в реальному житті. Скажу відверто, я не читаю в метро, ні в паперовому, ні в електронному варіанті… Книга «Всесвіт» в мене з собою, адже там є ще повість, і дуже скоро її місце в моїй сумці замінить наступна книга цього ж автора, який так набагато молодший, але видається настільки старшим, тому що він настільки мудріший… Відгуки на книжку

Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100