Читайка-мен.

 
Читайка-мен
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
Читайка-мен

м.Кіровоград, Кіровоградська обл.

Улюблені жанри:

Улюблений вислів:

()

Улюблені автори:

  Відгуки (3)
Результат: 1-3 (всього 3) Сторінка: 1
Книжка Відгук
Робер Мюшамбле (Переклад: І.Славінська)
08.10.11
Читайка-мен (Оцінка: Варто прочитати)

Купив на День народження подрузі. Погортав і захотілось собі купити. Купив.

Дуже вартісне видання. Добре, що науково-публіцистичні праці європейців і в нас перекладають.

Особисто для мене вона певною мірою розширила світогляд.

Читайте - не пошкодуєте. Відгуки на книжку

С.Жадан
08.10.11
Читайка-мен (Оцінка: Варто прочитати)

найкраща книга Жадана. цим романом він підняв планку сучукрліт на вищий рівень. навіть не знаю, хто найближчим часом зможу досягнути цього рівня. окрім самого Жадана. Відгуки на книжку

Д.Стретович
08.10.11
Читайка-мен (Оцінка: Варто прочитати)

Більша частина творів - варті уваги. Цікаві теми, є стиль, яка не яка майстерність, коротше, все, як талановитих молодих авторів. Щоправда, є і абсолютно безликі автори. Можливо це їхні перші спроби, і ще є шанс виписатись, але тексти, наприклад, Віталія Нагорного - ні в які ворота не лізуть.

Тим не менш, тільки заради Богдани Матіяш можна купувати книгу :) Відгуки на книжку

Результат: 1-3 (всього 3) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100