Дена Морів.

 
Дена Морів
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
Дена Морів

м.Запоріжжя, Запорізька обл.

Улюблений вислів:

Сміх, що має до мене назавтра прийти, розпізнаю сьогодні поміж плачу я. За хвилину до того, як з’явишся ти, - я тебе передчую... (Сергій Жадан)

Улюблені автори:

Сергій Жадан, Любко Дереш, Ірен Роздобудько, Галина Вдовиченко, Таня Малярчук, Дара Корній, Ірена Карпа

  Відгуки (1)
Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Книжка Відгук
Д.Корній
31.05.13
Дена Морів (Оцінка: Варто прочитати)

Велика гордість за нашу країну, що вона має таких авторів, як Дара Корній. Дуже чудова, загадкова, таємнича книга, що бентежить, та не відпускає, допоки не дочитаєш її до останньої сторінки. Ця книга нагадала деякі моменти з власного минулого, тому для мене вона є ще більш особливою. Багато дуже важливих та повчальних думок, прекрасна львівська атмосфера (для мене, як жительки індустріального Запоріжжя це теж було дуже приємно відчувати), містика, кохання, та непередбачуванність. Одним словом, ця книга більше ніж просто варта бути прочитаною! Відгуки на книжку

Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100