Земляк.

 
Земляк
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
Земляк

м.Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.

Улюблений вислів:

()

Улюблені автори:

Флобер, Моем, Є.Кононенко, Д. Бондаренко

  Відгуки (2)
Результат: 1-2 (всього 2) Сторінка: 1
Книжка Відгук
Д.Бондаренко
26.02.11
Земляк (Оцінка: Варто прочитати)

Цей роман варто прочитати всім, особливо молоді! Як тільки авторові вдалося без зайвих слів описати весь трагізм ситуаціїв яку потрапили герої. Але попри все, треба жити, жити, жити..... І не важливо скільки, головне, як! Відгуки на книжку

Д.Бондаренко
03.02.11
Земляк (Оцінка: Варто прочитати)

Роман "Як стати президентом" - це, як на мене, взірець сучасної української прози. Лаконічно, з гумором зображено наш час, моїх земляків- сучасників. Читаю роман, бачу рідне місто, описане автором, якби ненароком. І цим від мені нагадує мого улюбленого **********а-класика, Г. Флобера. Я, як нас зараз називають, російськомовна українка. Та мабуть. рідна мова для мене, незважаючи ні на які намагання влади, для мене дійсно РІДНА. Бо це мова моїх предків. Так склалося, що ця мова - мова східних регіонів трохи відрізняється від мови їнших регіонів України (багато русизмів!), та все ж таки - рідна. Я вдячна Д.Бондаренку за те, що його твори написані рідною для мене мовою - мовою моїх предків. Відгуки на книжку

Результат: 1-2 (всього 2) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100