kate_elizabeth.

 
kate_elizabeth
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
kate_elizabeth

м.Київ, Київська обл.

Улюблений вислів:

()

Улюблені автори:

  Відгуки (1)
Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Книжка Відгук
Староста Петро, О.Апальков
13.07.11
kate_elizabeth (Оцінка: Варто прочитати)

Надзвичайно мудрими і досвідченими словами насичена вся книга. Видно, як автор натхненно і завзято працював над кожним рядком своїх віршів, ронделями, рубаї і - особливо - історичною поемою "Стиск багрягої опанчі".
У кожному творі використано чимало слів із української народної мови - слова-архаїзми, майже забуті і стерті з пам'яті, а також чимало неологізмів, чи-то запозичених, чи створених власноруч.
Зустрічаються латинські фрази, тонкі переплетіння метафор і зовсім нових епітетів.
Щодо поеми - в ній висвітлено минуле нашої держави, оповите художнім обрамленням, що надає їй незвичайного трагізму.
Загалом, враження від книги чудове. Після неї самому хочеться творити.
Бажаю усім приємного прочитання цих прекрасних рядків. Відгуки на книжку

Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100