Богдан Жолдак. Гальманах.

 
Богдан Жолдак. Гальманах
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

13.06.2010

Рецензія на книжку:
Жолдак Богдан. Гальманах : Оповідання

Нова книга гуморесок у фірмовому стилі Богдана Жолдака вже з обкладинки готує читача до чергової порції “чорного, білого і дебілого” гумору, засновником якого в сучасній українській літературі вважають письменника.

Богдан Жолдак. Гальманах

Кожна з цих історій абсурдна, фантасмагорична, але водночас переповнена деталями актуальної і ще зовсім недавньої дійсності, і саме таке поєднання часто створює комічний ефект. Сюжет одного з оповідань –типовий для збірки. Сільська вчителька англійської мови ловить попутку, а на запитання про ціну, водій лише невизначено відповідає: “Домовимося”, і за якийсь час звертає з траси на лісову дорогу.

Завозить пасажирку в густі хащі та виймає з багажника простирадло й косу. Як зрозуміла його вчителька – питання зайве. Але виявляється, водій просто хотів, аби вона накосила трави його кролям. У такому ж стилі відбуваються побачення й інших героїв книги: продавців-аматорів, натурниць і маніяків, викладачів “вишів” та інших вигаданих Богданом Жолдаком персонажів, до болю схожих на тих, яких зустрічаємо щодня на вулицях.

Наталя Сняданко

Наталя Сняданко

(Джерело: Львівська газета)

Реклама
Rambler's Top100