Любовь и мужская логика.

 
Любовь и мужская логика
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

28.12.2010

Рецензія на книжку:
Бондаренко Дмитро. Сімнадцятий поверх : роман

Сюжет романа Д.Бондаренко “Сімнадцятий поверх” весьма закручен (как и вообще большинство произведений этого автора) и разворачивается на грани трагического и комичного. Его герой, обычный днепропетровский парень Костя Стешенко работает торговым агентом и все у него в жизни как будто благополучно: дом, жена, маленькая дочь. Ну, почти все. Косте страх как хочется новую женщину.

Говорят, что мужчины – существа полигамные. Послушав своего сотрудника Кузьму, Костя тайно (чтобы не разрушать семью и не обижать жену – он ее очень любит!) отправляется решать свои проблемы в бордель.

Проститутка Люба была отнюдь не волшебница и ничем особенным Костю не осчастливила. Вот только презерватив порвался. И все бы ничего, если бы не встреча с ее бывшим клиентом, который сообщил, что Люба-то ВИЧ-инфицированна…

А дома Костю ждали нежные объятия супруги! Изругав себя последними словами, нерадивый муж всеми путями старается избежать супружеского ложа. Особенно его пугает возможность передачи инфекции маленькой дочурке через материнское молоко.

Все существо героя в смятении, и никто ему не может помочь. Врачи говорят, что достоверный анализ (прижился ли зловредный вирус в организме?) можно сделать лишь спустя три месяца после подозрительного контакта. Но как их прожить, эти три месяца, чувствуя себя смертником и ни в чем никому не признаваясь? Ведь остается еще надежда (хоть и маленькая), что судьба смилостивиться и все приключение забудеться, как страшный сон.

“Він же не збоченець якийсь! Звичайний собі чоловік, який уже просто бозна скільки часу не був із жінкою. Клятий СНІД, клятий бордель, клята Люба, проститутка, що мабуть таки заразила його! І з-за цього його майже щасливе і спокійне сімейне життя пішло під хвіст собаці. О-о, ну чому саме він?! Чому саме йому випали такі страждання?” – логика Кости проста и прозаична. Чтобы отвлечься от, словно дамоклов меч, нависшей над ним неопределенности, герой принимается искать друзей по несчастью, и находит инфицированную ВИЧ красавицу Аню Аникееву…

Чем закончилась история Кости, читатель узнает, если приобретет книгу. Скажу лишь, что финал не показался мне надуманным, а появление такой книги вполне закономерно для ВИЧ - неблагополучной Днепропетровщины.

Ирина Полынь

(Джерело: Газета “Днепр вечерний”, від 15.11.2006 року)

Реклама
Rambler's Top100