Сергій Жадан представив у Харкові нову книгу "Ворошиловград".

 
Сергій Жадан представив у Харкові нову книгу "Ворошиловград"
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

26.02.2011

Рецензія на книжку:
С.Жадан. Ворошиловград : роман

Жорстка, реалістична і водночас меланхолічна. Так характерізує своє нове творіння сам автор.
Приміщення книгарні, в якій відбулась презентація нової книги Сергія Жадана ледве вмістило всіх прихильників. Творчістю письменника нашого земляка, зацікавлені не лише молоді люди, а й читачі з досвідом. Людей старшого віку не відлякує мова сучасних літераторів.

Юрій Головін, актор Харківського драматичного театру ім. Т.Г.Шевченко:
«У них це виходить природньо. Це не надумано вони так розмовляють. От послухайте, як на вулиці розмовляють. Але вони не перебирають це. Все в міру і це нормально.»

Щоб не робити помилок в майбутньому - треба озирнутись на вже зроблені хибні кроки - вважає письменник Сергій Жадан. За основу своєї нової книги він взяв історію рейдерства в Україні. Автор зізнається - твір не схожий на його попередні роботи.

Сергій Жадан, письменник:
«Про необхідність створення опору оцій системі, яка намагається витіснити тебе з твого приватного простору, з твоєї території, позбавити тебе твого минулого, позбавити тебе твоїх принципів, твоїх поглядів, твоїх друзів, твоїх близьких.»

На вірші Сергія Жадана студентка Олена випадково натрапила в Інтернеті. З того й почалось її знайомство із творчістю письменника. Відвертість автора - це перше, що "чіпляє" читача - вважає дівчина. Та сподівається, що ця риса збережеться й в новій книзі Сергія Жадана. А от тому, що творіння відрізнятиметься від попередніх за стилем навіть радіє.

Олена, студентка:
«Безумовно людина росте. Вона росте у поетичному, у літературному плані. Вона весь час щось пише і її світогляд постійно змінюється і змінюються ті речі, які автор хоче донести до свого читача. І досить суттєво має змінитися з віком, і з досвідом, який людина здобуває саме стиль написання, якісь думки, які людина здобуває.»

В рамках презентації автор зачитав уривки зі своєї нової книги та охоче відповів на питання своїх прихильників.

Марія Сухіна, Євген Шинкаренко

(Джерело: Харківські новини)

Реклама
Rambler's Top100