Відгук.

 
Відгук
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам
щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

03.08.2011

Рецензія на книжку:
Староста Петро, О.Апальков. Малюнки словом

З великим задоволенням прочитала поетичну збірку Петра Старости “Малюнки словом”. На мою думку твори автора правдиві, високохудожні, корисні для розуму і серця. Вони збагачують мову читача, очищають душу від зла, надихають на добрі вчинки.
Особливо вдячна П. Старості за історичну поему “Стиск багряної опанчі”. В ній автор оживив далеке минуле наших предків, про яке ми ще мало знаємо. Описи природи заставляють зовсім по іншому дивитися на навколишній світ.
Яскраві образи літературних героїв напрочуд живі і правдиві, в них ми часто пізнаємо самих себе.
Бажаю автору здоров’я і успіхів у створенні нових, таких же цікавих віршів.
Читачам раджу прочитати збірку “Малюнки словом”. Не пошкодуєте.

Людмила Площадна, смт. Віньківці

Людмила Площадна

(Джерело: Лист)

Реклама
Rambler's Top100