"Легенди з книги Джунглів" Редьярда Кіплінга.

 
"Легенди з книги Джунглів" Редьярда Кіплінга
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

15.10.2011

Рецензія на книжку:
Ред'ярд Кіплінґ. Легенди з Книги Джунґлів
(Переклад: Чернишенко Володимир)

"Легенди з книги Джунглів" Редьярда Кіплінга видало тернопільське видавництво "Навчальна книга — Богдан".

— У радянські часи більшість цих оповідань в Україні не видавали. Їх викидали з "Книги джунглів" про Мауглі. Звинувачували тексти у присутності британського імперіалізму, — каже перекладач Володимир Чернишенко, 25 років. — Приміром, оповідання "Слуги її Величності" — історія табірних тварин, які працювали у британській армії. Це були воли, що тягнули гармати, або коні, на яких воювала кавалерія.

Коштують "Легенди" 45 грн. Видання має диск із піснями на слова Кіплінга київського рок-музиканта Сергія Василюка. Також додали мапи із місцями, де відбуваються події книжки.

Анна Балакир

(Джерело: Газета по-українськи)

Реклама
Rambler's Top100