БЕСТСЕЛЛЕРЫ ОКТЯБРЯ.

 
БЕСТСЕЛЛЕРЫ ОКТЯБРЯ
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково
, але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

04.11.2011

Рецензія на книжку:
Т.Антипович. Хронос : роман

Близкое будущее — 2040 год. Профессор Койфман презентует хрономат: устройство в мирном образе водяного пистолета, которое высасывает или закачивает биологическое время, не влияя при этом на сознание субъекта. Несколько нажатий кнопки — и вот уже онкобольной получает от родственников такие нужные ему месяцы: разрушительные симптомы еще не проявились и болезнь можно застать на ранней стадии. Эра темпоральных технологий должна была положить начало новому Эдему, если бы не человеческие корыстолюбие и злоба. Госрезерв времени становится «кормушкой» для чиновников. Расцветает индустрия темпомодифицированных продуктов. Принудительный хроноферез происходит везде, идет ли речь о темпоральных узниках, которых искусственно старят в соответствии с полученным ими сроком, или о хронограбителях, подкарауливающих на каждом шагу, или о захмелевших от безнаказанности властителях — не cправившись c гражданской хроновойной, они обернули ее себе на пользу.

Чтобы в футурологическом романе Тараса Антиповича «Хронос» уловить отголоски «Сказки об потерянном времени» Евгения Шварца, «Танатонавтов» Бернара Вербера и лучших образцов мировой антиутопии, не нужен локатор. Однако автора «Хроноса» можно поблагодарить не столько за эрудицию, сколько за возвращение веры в современную украинскую беллетристику. В литературу с выразительным сюжетом и яркими персонажами. Фантазийную и вместе с тем убедительную. С массой четко ритмизированных сцен — смешных, трагифарсовых, трогательных, саркастических. Литературу настолько интересную, что читатель выпадает из реальности до тех пор, пока не перелистнет последнюю страницу.

ИРИНА ЗАХАРЧУК

(Джерело: Газета "Комментарии", №282 | 14 октября 2011)

Реклама
Rambler's Top100