Про книгу Петра Старости “Малюнки словом”.

 
Про книгу Петра Старости “Малюнки словом”
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт
проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

06.11.2011

Рецензія на книжку:
Староста Петро, О.Апальков. Малюнки словом

Четверта поетична збірка Петра Старости “Малюнки словом” засвідчила, що поет постійно рухається щаблями-сходинками літературної драбини, і це не просто манірні сходинки-зіккурати якогось там міражно-маніакального Вавилону, що грозить розсипатись, самознищитись. Автор не належить і до такої категорії літераторів, які графоманять щоденно ( а для поета це повний абсурд!), щорічно видаючи по 2-3 збірки сирої непоетичної (шкідливої для “вжитку”, звісно ж!) субпродукції. Не кожен, хто прочитає Петрові ронделі, рубаї, легенди, зрозуміє значення його виразів, де багато синонімів, власних назв, імен міфологічних персонажів та історичних осіб. Але є словники та довідники, до яких і направляє Петро Староста читача.
Деформовані події та дати нашої історії, що подавались як єдина істина імперськими псевдо істориками, поет намагається подати правдиво, послідовно, про що говорить його епічний твір “Стиск багряної опанчі” про Болохівську землю.
А це велика територія нашої Ойкумени, про яку йдеться вперше в літописі 1150 року. Данило Галицький, Куремса, Діонісій, Мстислав… – імена, події…

Варто оглянутись на наше минуле разом з автором, воно того варте. Ні, не все абсолютно біле і абсолютно чорне, як нам подавалось в епоху соцреалізму!
Громадянська лірика мало не в кожнім другім вірші:
Україна – не провінція Європи,
Не забутий Богом дикий край.
Хоч в країні зболеній не рай;
У важкій борні знаходим власні тропи.

... Читаю вірші Петра Старости “Дух волі”, “Дума про долю”, “Дзвони неземних соборів” і відчуваю, як звільняюсь, як виходжу із туману-гіпнозу. Дай Боже і вам це відчути, читачі, Про художню цінність збірки ( вдалі метафори, власні епітети та словосполучення, поетичні пейзажі і т. д.) най скаже читач, критик.
Бажаю, щоб доля четвертої книги поета була такою, як він сам сказав власними рядками:

Огорнута увагою й добром
І обцілована словами…

Що ж, читаймо цю книгу, і ставаймо єдиною і достойною нацією!

Микола Савчук

(Джерело: Читаймо книгу)

Реклама
Rambler's Top100