Про героїв нашого часу?.

 
Про героїв нашого часу?
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу
, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

20.02.2012

Рецензія на книжку:
А.Дністровий. Дрозофіла над томом Канта : роман

Про героїв нашого часу?

Новий 2011-й рік наша рубрика зустрічає разом з новими романами Анатолія Дністрового та Андрія Куркова — одними з найпомітніших книг минулого року. Читаючи які, спробуємо визначити, наскільки можна вважати головних персонажів книг героями нашого часу.

Читаючи новий роман Анатолія Дністрового «Дрозофіла над томом Канта», думав, чи можна назвати головного персонажа «героєм нашого часу». Павлові трохи за тридцять, має окреме помешкання, сяку-таку роботу (викладає філософію в аграрному виші), кілька творчих приятелів, уникає серйозних стосунків, оскільки боїться що це позначиться на способі його життя – подібну особу, думаю, кожен може знайти серед своїх знайомих чи колег, або просто подивившись у дзеркало. І тут зненацька в усталений побут філософа-самітника вривається, як це не банально, кохання.

Книгу читати надзвичайно цікаво, тому що письменнику вдалося підібрати манеру оповіді, яка гармонійно поєднує філософічність з дотепністю, драматизм і «позитивний» сум. Настільки влучно описані внутрішній та зовнішній світи головного героя, що «Дрозофілу над томом Канта» хочеться розтягнути на цитати. Починаючи з назви. Яскрава метафора: плодова мушка незначного розміру, короткого життєвого циклу, адаптована до різних умов життя, поведінка яких має ознаки хаосу, що прийшла на місце колишніх великих звершень.

Це стосується як самого головного героя, так і людей, котрі його оточують. Він усвідомлює свою «дрозофільність» та прагне віднайти сенс у житті й порядок у хаосі. І начебто на передостанній сторінці роману герою (та напевне, автору), це вдається: «Я пізнав себе, а значить пізнав увесь світ». Щоправда, одразу ж додає: «Залишилось одне – визначитись, що робити з цим «відкриттям». І щоб читач не встиг образитись на автора, що він знову починає свою пісню гарну й нову, скромно виправляється. «І головне – уникати будь-якого смутку, уникати за будь-якої погоди, душевної та кліматичної». Власне, якраз цьому книга чудово сприяє!

Дмитро Шульга

(Джерело: Весь Кіровоград)

Реклама
Rambler's Top100