"Патетичний блуд" - ще один "пацанський" роман Анатолія Дністрового.

 
"Патетичний блуд" - ще один "пацанський" роман Анатолія Дністрового
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

20.02.2012

Рецензія на книжку:
А.Дністровий. Патетичний блуд : роман

"Патетичний блуд" – поки що останній роман Анатолія Дністрового, і знов таки присвяченний студентському середовищу. Дністровий – майстер вуличного реалізму, адже мала кількість літературних сучасників звертається до такої, на перший погляд звичайної, буденності реалій студентського життя. Не дивлячись на те, що роман написаний від першої особи у вигляді розповіді студента Віталія, за головного персонажа твору варто взяти все студенство, довколо якого відбуваються насиченність вільного життя. На фоні університетського навчання, до якого головні герої, власне кажучи, не мають жодного бажання та зацікавлення, бурхливе життя студентів проходить в гуртожитках, яке можна виразити декількома прикметниками, – вічноголодні, вічнозакоханні, постійно збудженні та майже невитверезно п'яні хлопці, дівчата, що віддаються їм після благодійного запрошення цих хлопців на вечерю, а після того раптово вагітнюють, нехтуючи контрацептивами та власними знаннями з особливостей статевого розмноження ссавців.

Головний герой – студент історико-філософського факультету, який в голові власного ліжка має надмогильну плиту, а нижню білизну сушить одягнувши на лампу, має ще безліч інших "особливостей" в стосунках з дівчатами. Настя, Юля, Ліда, Тома, Поліна... Віталій перебуває лише в залежності від них, але переважно сексуальній – "натягувати їх всіх треба". Заплутавшись в суміші власних почуттів та фізіологічних потреб, він ніби вірить в те, що любить Настю, але в стінах гуртожитку не відмовляється від швидких статевих близостей з першою пересічною. Ліда, тридцятирічна викладачка з донькою, – це ніби і є те почуття, яке раніше для себе вигадував герой, він ніби відчув довгоочікуванне кохання, але... Але студентки-однолітки з'являються і зникають з життя героя, виконавши своє сексуальне призначення. Наївні дівчатка чекають від нього серйозних стосунків, інші розуміють, що очікувати продовження від "сексу на дну ніч" нема сенсу. Але закохується в нього переважна більшість.

А на кому зупинеться його п'яне око? Читач сам зробить для Віталія належний вибір, а потім здивується несподіваною розв'язкою.

Загалом, варто зазначити, що кожний наступний роман Дністрового є логічним продовженням попереднього. Отже, якщо Ви не пошкодували часу на книги автора віддайте ще кілька годин "Патетичному блуду" і... відкрийте для себе патетичність студентського життя.

Марина Зайдель

(Джерело: Sumno.com)

Реклама
Rambler's Top100