Анатолій Дністровий. Патетичний блуд..

 
Анатолій Дністровий. Патетичний блуд.
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

20.02.2012

Рецензія на книжку:
А.Дністровий. Патетичний блуд : роман

Студентське середовище, в якому всі вічнозакохані, невтомнозбуджені та майже перманентно пяні, є в книзі не лише тлом, а й головним персонажем. Герой мешкає в гуртожитку, в головах його ліжка стоїть надмогильна плита, вчиться він на історико-філологічному, але зайнятий переважно зовсім не навчанням. Настя, Юля, Ліда, Поліна, просто прекрасні незнайомки зявляються і зникають у житті героя не довше, ніж на сторінку-дві. Деякі з них наївно чекають від нього серйозних стосунків, більш досвідчені розуміють, що це марно, але закохуються в нього практично всі, на кому тільки зупиняється його тверезий чи пяний, а надто пяний погляд. Стилістика твору пронизана реченнями на зразок: Облизую губи, на яких висох слиз її лона, про які по-іншому, ніж патетичний блуд, дійсно не скажеш. Зранку прокидаюся від приємного дотику пари гарячого чаю до обличчя. Розплющую очі на стільці біля ліжка стоїть велика чашка з двома бутербродами на тарілці. Вставай, усміхається Юля, одягнута в мою чорну футболку з вицвілою мордякою Моррісона, вона підходить до мене й цілує в губи. Під футболкою, натягуючи тканину. випинаються гарні груди, я оголюю їх, беру в долоні й кажу, що вони такі беззахисні, дивно, чому в чоловіків виникає бажання завжди їх пестити-обороняти? Ти про це ніколи не думала? Юля здивовано дивиться й каже, що це, мабуть, повязано з материнством. Від неї пахне шампунем і милом. Іду в душ. Коли повертаюся, мій чай ледь теплий. Юля каже, що зробить гарячий. Відмовляюся. Ми забуваємо про чай, я тягну її на себе. Юля мені страшенно подобається, бо не боїться пліток і венеричних хвороб, адже якщо кохається без презерватива, значить, вони її не бентежать. Вона, як і я, зневажає безпечний секс. Це просто здорово! Це мене заводить, бо кохатися з презервативом це те ж саме, що говорити правду закритим ротом чи брехати із заплющеними очима

Наталка Сняданко

(Джерело: Львівська газета)

Реклама
Rambler's Top100