Ярослав Саландяк - Анонім : гестбук.

Ярослав Саландяк - Анонім - запитання, коментарі і відповіді на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua.
 
Ярослав Саландяк - Анонім : гестбук
Автори за жанрами

Всі автори (328)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Саландяк - Анонім Ярослав (фото 1)
Ярослав Саландяк - Анонім

м.Підгайці, Тернопільська обл.

Епіграф:
... отже ні!Мистецтво не відтворює дійстости, ані її не перетворює, як хочуть другі, а лише створює окрему дійсність.
Богдан-Ігор Антонич.


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (14) Гестбук (1)

Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Коментар

06.05.2013, 16:17 Я.Саландяк - Анонім

НИНІШНЯ КОНЦЕПЦІЯ САМВИДАВУ…

...полягає в тому, що, залишаючи за собою всі попередні посилання*, в сьогоднішнім світі сучасних технологій майстрування книжок самвидав уже набув нового змісту. Він стає творчим методом — майстер не пише чернетки, а зразу ж компонує викінчений твір, друкує своїм коштом невеликий тираж (такі можливості є практично в кожного), розповсюджує... Зрештою, бачить, чи варто тратити зусилля на поважніше видання (в ідеальному варіанті солідний видавець сам приходить і просить такий твір до друку). Нові технології набору, правки та друку тексту і зображень дають таку свободу творчості, якої не мало жодне покоління майстрів. Особливо це повинно зацікавити молодих, бо звільняє їх від принизливого становища — просити кого-небудь надрукувати що-небудь будь-де. Віртуальні: інтернетні (комп’ютерні) видання майстра слід матеріалізувати в самвидаві друкованому. Геть чернетки — давай зразу ж книгу, хоч би один примірник!

* Термін «самвидав» виник завдяки зусиллям Івана Багряного, котрий у 1929 році видав окремою книжкою поему «Ave Maria»...

У СРСР самвидав як масове явище розпочався в кінці 1950-х...

В сучасній Україні практично відсутні класичні видавці. Переважно книжки видаються за рахунок автора, і на наклад в 1000 примірників потрібно викласти приблизно 30 тис.грн. Тож «Самвидав» шляхом викладення авторами своїх творів в мережу Інтернет займає вирішальну роль у становлені української літератури на початку ХХІ століття.
Інтернет : Самвидав- Вікіпедія
Вахтанг Кіпіані: Самвидав як спроба протистояти цензурі
Інтернет
Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100