Владислав Таранюк : біографія.

Владислав Таранюк на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори В. Таранюк...
 
Владислав Таранюк : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (323)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Таранюк Владислав (фото 1)
Владислав Таранюк

м.Київ, Київська обл.

Епіграф:
Поспішаймо, братове, творити добро -
Поки ми іще в змозі.
В. Крищенко


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (13) Гестбук (1)

Таранюк Владислав Володимирович народився (5 квітня 1955 року в смт. Ситківці, Немирівського району, Вінницької області) - український письменник, перекладач, журналіст, сценарист, режисер, автор книжок оповідань та повістей.

Автор книжок: «Кучерганська відьма» (1999), «Вічна ознака» (2002), «Мокра згуба, або гарба студентських витівок» (2004), «Владислав Таранюк про: І. Пулюя, В. Єрошенка, В. Каразіна, А. Кримського, Л. Заменгофа» із серії «Життя видатних дітей» (2009).
Упорядник таких книжок: В. Єрошенко «Казки та легенди» (2004 та 2006), В. Єрошенко «Казки та легенди» (мовою Есперанто, ... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100