Валентина Захабура : біографія.

Валентина Захабура на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори В. Захаб...
 
Валентина Захабура : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (336)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам
доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Захабура Валентина (фото 1)
Валентина Захабура

м.Київ, Київська обл.

Епіграф:
"Я б'юся тому, що я б'юся!" Тобто, пишу, бо пишу: пісні, поезії, ось і прозу для дітей пишу. Це захопливий процес і бажання радості для когось.

Сайт: zahabura.com.ua


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (5) Гестбук (0)

Читати замість гратися? Читати замість їсти? Читати замість піти в кіно?! - це Захабурине дитинство. Тато зважив на те і навчив: лазити по деревах, стріляти з рогатки, свистіти у 4 пальці! І підтяглися друзі, а потім мама вклала в руки гітару і... підтяглася романтика. Вдома є шухлядка перших спроб. Там наївні щоденники і сценарії до шкільних КВК, римовані і не дуже тексти. Звичайнісіньке київське дівчисько із поліським корінням. Літо - село Губин, шкільний рік - Київ. Виросла, мамою й дружиною стала, а читати, співати й вигадувати не припинила. Ото й пишу. Поки така буде біографія.

Реклама
Rambler's Top100