Марина Єщенко : біографія.

Марина Єщенко на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори М. Єщенко. Можливі...
 
Марина Єщенко : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (313)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Єщенко Марина (фото 1)
Єщенко Марина (фото 1)
Єщенко Марина (фото 2)
Єщенко Марина (фото 3)
Єщенко Марина (фото 4)
Марина Єщенко

м.Київ, Київська обл.


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (2) Гестбук (0)

Народилася 15 березня 1986 року в селі Великий Кобелячок Новосанжарського району Полтавської області. Закінчила магістратуру Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка (спеціальність «Літературна творчість»). Працює бібліотекарем читального залу періодики у Науковій бібліотеці імені М. Максимовича.
Поезії й проза опубліковані у понад 50 журналах і альманахах, і 20 газетах районного, обласного і всеукраїнського значення, зокрема у журналах «Березіль», «Дзвін», «Кур’єр Кривбасу», «Рідний край», «Дніпро», «Нова проза», «Буковинський журнал», «Однокласник» тощо.
У 2011 році брала участь у Літній ... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100