Антон Санченко : Весілля з Європою : Роман-придибашка : Відгуки читачів.

Відгуки читачів на книжку Антон Санченко. Весілля з Європою : Роман-придибашка. У жанрах Родинна сага, Історичне, Мелодрама.
 
Антон Санченко : Весілля з Європою : Роман-придибашка : Відгуки читачів
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Антон Санченко "Весілля з Європою : Роман-придибашка" (фото 1)
Книжка Антон Санченко "Весілля з Європою : Роман-придибашка" (фото 1)
Книжка Антон Санченко "Весілля з Європою : Роман-придибашка" (фото 2)
Весілля з Європою : Роман-придибашка

Антон Санченко

Факт, 2008. — 248 с. — (Серія: Exceptis excipiendis).
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-359-297-8
ББК: 84(4Укр)6-44

Жанр:
Родинна сага
Історичне
Мелодрама

Анотація:
На перший погляд можна подумати, що ця книга про ностальгію за «тими» часами: старенькі київські трамвайчики «тягни-штовхай», вічні «автентичні» черги, в яких не стояли, а жили, вибрики планової економіки та — українсько-радянські та німецько-демократичні реалії та, як годиться, дружба народів укінці. А проте роман-придибашка Антона Санчен-ка насамперед про примирення себе з історією власної країни, що відбувається на тлі розростання генеалогічного дерева роду Чуприних. Від російсько-японської війни 1904 року через Першу, Другу, на щастя, не розпочату третю світові війни, Голодомор 1923 і 1933 років, та цілком мирні наші печалі й радості, які чомусь ніколи не потрапляють до підручників історії, але насправді визначають її хід. І все це з такою теплою і життєдайною іронією, яка приваблює вже від перших слів автора до своєї друкарської машинки «Гей, пішла!».

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (6) Відгуки читачів (1) Де купити (3) Скачати файл

Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Відгук

16.08.2011
Мопед не мій (Оцінка: Варто прочитати)

Дочитала. Твір з коханої мною серії EXCEPTIS EXCIPIENDIS. Сам автор називає його "роман-придибашка", що мені не зрозуміле, але якось вже смішно звучить. Роман добре написаний: добротним таким "щиро" українською мовою, з чималою долею гумору і цікавих заміток. Але, чесно кажучи, після першої третини книги перестає бути дуже цікаво. Страждає сюжет - точніше, ти перестаєш розуміти, в чому він і який?

Дуже точно виразився на цей предмет один читач, тому цитую: "Про що ця історія? Тобто не історія. Але про що? Чудовий стиль, чудова ерудиція автора, нетривіальний погляд на життя і події - це є, але невже на цьому гаплик"?

Та все ж - читати, хоч би першу третину! Щоб почерпнути трохи гарного настрою і дотепності, або просто скрасити дорогу в метро.
http://mila-sn.livejournal.com/49337.html
Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100