Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних. www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Три основні теми роздумів супровод-жують читача Петра Старости: традиція, сучасність і майбутнє. Читаючи книгу, потрапляєш наче у безмежну галерею, поділену на три нефи. Тут місце для активної дії розуму та душі. Адже автор ламає рамки між епохами і різними художніми стилями. Ліричний герой збірки в будь-який момент може перейти кордони часу, простору, настрою.
"У словоблудстві
"Гетьманів"
Вкраїни.
Село вмира
Розтерзане моє…"
Пережиті, переболені автором протиріччя між цінностями та засобом життя, з одного боку, і власне, традиціями – з іншого, визначають лейтмотив четвертої книги. Не дивлячись на кризу нашого суспільства, цілісність творчості залишається для поета важливішою, ніж комерційна попу-лярність.
Нині Петро Староста – член Конгресу літераторів України. Його твори широко публікуються в періодиці, журналах "Склянка Часу", "Дніпро", "Українець", антологіях, колективних збірках, альманахах. У творчому доробку автора три поетичні збірки: "Яблунева заметіль", "Місячна підкова", "Сопілка Велеса".
Тож, сподіваймося, що і у нової книги Петра Старости знайдеться достатньо читачів, аби його творчість стала надбанням широкого літературного кола.
Олександр Апальков,
редактор журналу
«Склянка Часу*Zeitglas»
Надзвичайно мудрими і досвідченими словами насичена вся книга. Видно, як автор натхненно і завзято працював над кожним рядком своїх віршів, ронделями, рубаї і - особливо - історичною поемою "Стиск багрягої опанчі".
У кожному творі використано чимало слів із української народної мови - слова-архаїзми, майже забуті і стерті з пам'яті, а також чимало неологізмів, чи-то запозичених, чи створених власноруч.
Зустрічаються латинські фрази, тонкі переплетіння метафор і зовсім нових епітетів.
Щодо поеми - в ній висвітлено минуле нашої держави, оповите художнім обрамленням, що надає їй незвичайного трагізму.
Загалом, враження від книги чудове. Після неї самому хочеться творити.
Бажаю усім приємного прочитання цих прекрасних рядків.