Староста Петро, Олександр Апальков : Малюнки словом : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Староста Петро, Олександр Апальков. Малюнки словом. У жанрах Поезія, Поеми, Історичне. Рецензії опублік...
 
Староста Петро, Олександр Апальков : Малюнки словом : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати
на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Староста Петро, Олександр Апальков "Малюнки словом" (фото 1)
Малюнки словом

Староста Петро, Олександр Апальков

Склянка Часу*Zeitglas, 2011. — 128 с.
— м.Канів. — Наклад 300 шт.

ISBN: 978-966-2306-26-2
ББК: 84 (Укр.)

Жанр:
Поезія
Поеми
Історичне

Анотація:
Три основні теми роздумів супровод-жують читача Петра Старости: традиція, сучасність і майбутнє. Читаючи книгу, потрапляєш наче у безмежну галерею, поділену на три нефи. Тут місце для активної дії розуму та душі. Адже автор ламає рамки між епохами і різними художніми стилями. Ліричний герой збірки в будь-який момент може перейти кордони часу, простору, настрою.
"У словоблудстві
"Гетьманів"
Вкраїни.
Село вмира
Розтерзане моє…"


Пережиті, переболені автором протиріччя між цінностями та засобом життя, з одного боку, і власне, традиціями – з іншого, визначають лейтмотив четвертої книги. Не дивлячись на кризу нашого суспільства, цілісність творчості залишається для поета важливішою, ніж комерційна попу-лярність.

Нині Петро Староста – член Конгресу літераторів України. Його твори широко публікуються в періодиці, журналах "Склянка Часу", "Дніпро", "Українець", антологіях, колективних збірках, альманахах. У творчому доробку автора три поетичні збірки: "Яблунева заметіль", "Місячна підкова", "Сопілка Велеса".

Тож, сподіваймося, що і у нової книги Петра Старости знайдеться достатньо читачів, аби його творчість стала надбанням широкого літературного кола.


Олександр Апальков,
редактор журналу
«Склянка Часу*Zeitglas»

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (1) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

06.11.2011

Автор рецензії: Микола Савчук (джерело: Читаймо книгу)

Четверта поетична збірка Петра Старости “Малюнки словом” засвідчила, що поет постійно рухається щаблями-сходинками літературної драбини, і це не просто манірні сходинки-зіккурати якогось там міражно-маніакального Вавилону, що грозить розсипатись, самознищитись. Автор не належить і до такої категорії літераторів, які графоманять щоденно ( а для поета це повний абсурд!), щорічно видаючи по 2-3 збірки сирої непоетичної (шкідливої для “вжитку”, звісно ж!) субпродукції. Не кожен, хто прочитає Петрові ронделі, рубаї, легенди, зрозуміє значення його виразів, де багато синонімів, власних назв, імен міфологічних ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

03.08.2011

Автор рецензії: Людмила Площадна (джерело: Лист)

З великим задоволенням прочитала поетичну збірку Петра Старости “Малюнки словом”. На мою думку твори автора правдиві, високохудожні, корисні для розуму і серця. Вони збагачують мову читача, очищають душу від зла, надихають на добрі вчинки.
Особливо вдячна П. Старості за історичну поему “Стиск багряної опанчі”. В ній автор оживив далеке минуле наших предків, про яке ми ще мало знаємо. Описи природи заставляють зовсім по іншому дивитися на навколишній світ.
Яскраві образи літературних героїв напрочуд живі і правдиві, в них ми часто пізнаємо самих себе.
Бажаю автору ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100