Наталія Дев'ятко : Карта і компас : Скарби Примарних островів. Книга 1 : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Наталія Дев'ятко. Карта і компас : Скарби Примарних островів. Книга 1. У ж...
 
Наталія Дев'ятко : Карта і компас : Скарби Примарних островів. Книга 1 : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам
не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Наталія Дев'ятко "Карта і компас : Скарби Примарних островів. Книга 1" (фото 1)
Книжка Наталія Дев'ятко "Карта і компас : Скарби Примарних островів. Книга 1" (фото 1)
Книжка Наталія Дев'ятко "Карта і компас : Скарби Примарних островів. Книга 1" (фото 2)
Карта і компас : Скарби Примарних островів. Книга 1

Наталія Дев'ятко

Навчальна книга - Богдан, 2011. — 304 с.
— м.Тернопіль. — Наклад 1000 шт.

ISBN: 978-966-10-0066-6

Жанр:
Казки
Фентезі
Пригодницьке

Анотація:
Піратський капітан Ярош Сокіл отримує зачаровану карту, на якій вказано шлях до скарбів Примарних островів. Але карта зникає: малюнок проявиться знову, коли він збере нову команду. Знаходячи для команди як людей, так і давніх чи зачарованих істот, дехто з яких був йому ворогом, Ярош все більше наближається до покинутої через поразку справи – боротьби з безіменною Імперією і білокрилою Химерою, яка майже повністю знищила піратське братство.

Фан-трейлер - http://youtu.be/8ksYf7KAP-s

Читати книгу без скорочень - https://booknet.com/uk/book/skarbi-primarnih-ostrovv-karta-kompas-b237050

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (24) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

16.12.2017

Автор рецензії: Ksenia (vaenn) (джерело: Читацький портал "goodreads")

Одної ночі піратський капітан отримав карту до скарбів, але запаролену. Проявиться зображення на ній тільки тоді, коли зібрати ідеальну команду. А це не просто - зловісна Імперія випиває з навколишніх земель соки магії, пірати та чаклуни (окрім тих, хто погоджується їй служити) поза законом і ризикують надто легко попрощатися зі своїми головами. Але Ярош Сокіл іде шукати тих, в чиїх очах плещеться море. Знаходить. Десь так під півтора десятка. Заїдається з Імперією, знаходить наступний десяток. Зустрічається з Летучим Голландцем. Забирає ще душ так шість. Пливе на Тортугу. Далі ви знаєте. Але передостанні ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

03.04.2012

Автор рецензії: Валентина Січкоріз (джерело: Час і Події)

Від редакції:
Пірати, птахи, море і кораблі – Наталія Дев’ятко намагається одночасно заповнити нішу як мариністики, так і дитячої літератури. Її жанри – психологічна проза, фантастика, фентезі, пригодницькі казки для дітей та юнацтва. Про користь від казок і піратів для країни – розмова з письменницею.

- Нещодавно у видавництві «Навчальна книга – Богдан» з’явилася перша частина Вашої трилогії «Скарби Примарних островів» – «Карта і компас». Як Ви самі окреслюєте жанр цього твору та чи має він вікові обмеження?

- Стосовно жанру «Скарбів...» нині йдуть суперечки, і це природно, оскільки ця ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

03.04.2012

Автор рецензії: Тимофей Федорец (джерело: http://netnews.ua)

На сегодняшний день одним из самых популярных литературных жанров во всем мире является фантастика (с ее разновидностями). Украина в этом случае не исключение. Отметим, что наибольшим спросом (наряду с детективами) в нашем государстве пользуется русскоязычная фантастика либо украинские переводы известных произведений (к примеру, книги о Гарри Поттере). Чтобы писать качественную фантастику на украинском языке и добиваться того, чтобы книги доходили к читателю (а не оседали только дома у близких и друзей автора), нужно быть очень целеустремленным и по-своему сильным человеком. Именно такой девушкой ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

03.04.2012

Автор рецензії: Еліна Заржицька (джерело: Експедиція ХХІ)

У видавництві «Навчальна книга – Богдан» вийшла книга молодої дніпропетровської письменниці Наталії Дев’ятко «Карта і компас». Книга написана українською мовою у жанрі казкового фентезі – що є рідкістю на теренах вітчизняного книговидання, оскільки видавці вважають за краще розповсюджувати твори зарубіжних, «розкручених» авторів.

Роман Наталії є «першою ластівкою» як для читачів, які захоплюються пригодами чаклунів та піратів, так і для знавців тонкої філософської прози.

Зустріч із письменницею дає можливість познайомитися з творчістю молодого автора і дізнатися про тенденції розвитку пригодницької ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

01.04.2012

Автор рецензії: Наталия Похиленко (джерело: Литературный дневник "Записки провинциалки")

4. Наталия Девятко. «Сокровища Призрачных островов» , книга 1, «Карта и компас»

Кстати, эта книга вошла в десятку лучших украинских книг года, с чем я искренне поздравляю свою тезку, коллегу и землячку.

Хорошая приключенческая литература для детей – если, к тому же, она еще и с элементами сказки, мифологии и даже философии – интересна будет и взрослым. Как получилось и с этой книгой. Начиналось все просто: на берегу моря некто предложил пирату Ярошу Соколу отправиться на поиски сокровищ. Но карта, на которой начертан путь к Призрачным островам, исчезает с пергамента, и вновь появится лишь ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.03.2012

Автор рецензії: б/п (джерело: Книгобачення)

З давніх-давен у світі панувала свобода. Море дарувало людям свої чари. Та з народженням Імперії ці часи пішли у небуття. Імперії скорилися час і давні народи. Один сірий прапор для всього світу. Хто не схилився перед новою силою, мав згинути.
Піратське братство оголосило Імперії війну і програло бій. Кожному капітану довелося робити вибір, майже всі кораблі було знищено.
Дружба обернулася зрадою. Воля – стратою. Сила – відчаєм. Щастя – попелом. І вкрив той попіл усю землю...

Така передісторія світу, в якому відбувається дія трилогії української письменниці-казкарки Наталії Дев’ятко "Скарби ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

25.12.2011

Автор рецензії: Город (джерело: Город)

19 грудня 2011 року було оголошено результати першого читацького рейтингу "Читають всі", який проводився у соціальній мережі Facebook. Упродовж місяця інтернет-користувачі мали можливість визначити 100 найкращих книжок цього року.

За увесь період у голосуванні взяли участь понад 7 тисяч користувачів соціальної мережі Facebook.

У рейтингу брали участь книги українських авторів та переклади українською, видані упродовж 2011-го року.

До десятки рейтингу увійшла книга молодої дніпропетровської письменниці Наталії Дев’ятко "Карта і компас. Скарби Примарних островів" (видавництво "Навчальна ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

25.12.2011

Автор рецензії: І.Віконська (джерело: Вільне життя)

Наталія Дев’ятко пише романи, новели, оповідання, казки, наукову та детективну фантастику, фентезі.

Нещодавно у «Домі книги» вона репрезентувала першу частину своєї трилогії «Скарби Примарних островів» — «Карта і компас».

Жанр книги описати нелегко, у ній поєдналися і пригодницька історія, де діють пірати, і фентезі з дійовими особами — чарівниками.

Наталія Дев’ятко розповіла, що, з одного боку, репрезентована книга розрахована на дітей. З неї вони можуть навчитися сміливості, вірності собі, шляхетності. З другого боку, дорослі зможуть знайти для себе світ захопливих пригод та метафор.

Цікавий ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

25.12.2011

Автор рецензії: б/п (джерело: Навчальна книга - Богдан)

10 листопада у «Дім книги» (м. Тернопіль, вул. Коперника, 19) завітала письменниця із Дніпропетровська Наталія Дев’ятко, авторка цілої низки фантастичних і пригодницьких творів.

На вечорі письменниця презентувала першу частину трилогії «Скарбів Примарних островів» — «Карта і компас». «Цей твір знаходиться на перетині кількох жанрів, але більш за все йому притаманні ознаки пригодницького», - розповідала гостя. У творі авторка намагається змінити стереотип щодо виключно негативного ставлення до піратів. Книга сповнена символіки й загадковості, змушує читача заглиблюватися в основу загальнолюдських ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

25.12.2011

Автор рецензії: Ірина Маковецька (джерело: Навчальна книга - Богдан)

Львів незвичайне місто, у ньому досі оживає історія, проганяючи суєту і нагадуючи про таємничість життя. Тому навряд когось здивувало, коли вузькими львівськими вуличками до палацу Потоцьких прямували справжні пірати.

І мова не про достовірність костюмів, шаблі, кинджали і шпаги. Для людей, які живуть справжнім життям, а саме такими є учасники Львівського кінного театру «Сармати», історія втілюється не у видимих атрибутах епохи, а у відчутті своєї приналежності і зміні способу мислення, що, звісно, передається іншим і причаровує глядача.

Цього разу «Сармати» стали героями книги молодої дніпропетровської ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

25.12.2011

Автор рецензії: Валентина Січкоріз (джерело: Навчальна книга - Богдан)

У серпні в тернопільській ЗОШ № 11 відбулися літературні читання першої частини трилогії Наталії Дев’ятко «Скарби примарних островів» - «Карта і компас».

Учні, які цими днями проходять літню практику, ознайомилися із літературним жанром фентезі, зокрема особливостями власне українського фентезі. Мандруючи сторінками книги разом із її головним героєм капітаном піратського корабля Ярошем Соколом, діти пізнавали закони чарівного світу, де слід бути дуже обачним кожному… Адже зло так часто одягає маску невинності та простягає руку «рятівної допомоги». Маленькі шанувальники друкованого слова зустріли ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

25.12.2011

Автор рецензії: Юлианна Кокошко (джерело: “Город”)

Сейчас на экранах практически всех днепропетровских кинотеатров с успехом идет фильм «Пираты Карибского моря-4» – приключения Джека Воробья в исполнении голливудской звезды Джонни Дэппа по-прежнему будоражат кровь зрителей самых разных возрастов. А в это же время на полках днепропетровских книжных магазинов на днях появилась интересная книга, автор которой – наша землячка Наталья Девятко. Речь в ней идет о пиратах – правда не таких кровожадных и беспощадных как в американской киноэпопее. Однако не менее смелых и отчаянных. “Карта і компас” – первая книга приключенческой трилогии “Скарби Примарних ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

25.12.2011

Автор рецензії: Олена Кравець (джерело: Книгобачення)

З 16 листопада в Україні триває голосування читачів за найкращу книгу, видану в Україні у 2011 році. До кінця голосування залишилися лічені дні, а оскільки справжні читачі не чекають останнього моменту, щоб проголосувати за твір, який їм сподобався, можна починати робити висновки.

До десятки творів рейтингу також увійшла перша частина пригодницько-фентезійної трилогії Наталії Дев’ятко «Скарби Примарних островів» - «Карта і компас».

Це дебютний роман. Хоча свою інформаційну підтримку піратська трилогія таки отримала, в Інтернеті досить багато позитивних рецензій або просто згадок про цю книгу ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

25.12.2011

Автор рецензії: Тимур Литовченко (джерело: Буквоїд)

На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає письменник Тимур Литовченко.

- Що Ви читали останнім часом? Що сподобалося, а що ні?

- Буквально вчора звечора й до сьогоднішнього ранку читав верстку журналу «Роботодавець», де я працюю головним редактором. До того читав матеріали авторів, надіслані в поточний номер журналу, до того - вичитував 50-сторінкову стенограму ІХ Об´єднаного з´їзду СОПУ й АРТУ, яку до того сам же й розшифровував кілька робочих днів поспіль... Нікому не раджу такого «чтива» - якщо ти не журналіст чи недовершений цинік, від такого може стати зле!

А якщо ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

25.12.2011

Автор рецензії: Виталий Кривонос (джерело: Самиздат)

Пираты в имперском городе (комментированный фоторепортаж)

А ещё "НК - Богдан" порадовало нас выходом книги Наталии "Хищной Птицы" Девятко "Компас і карта", первой части трилогии "Скарби Примарних островів" ("Сокровища Призрачных островов"), приключенческой сказки на тему пиратства, Империи и Моря (которое, как водится, в глазах).

Писатель и журналист Тимур Литовченко может загадать желание: слева на фото Наталия Девятко, справа - писатель и переводчик Наталия Дёмова

Наталия Девятко. Красные одеяния Морриган - богини войны, смерти и колдовства

Пиратские капитаны: Наталия Девятко ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.12.2011

Автор рецензії: б/п (джерело: Буквоїд)

Напередодні новорічних і різдвяних свят тернопільське видавництво «Навчальна книга – Богдан» презентувало бук-трейлер на книги молодої дніпропетровської письменниці Наталії Дев’ятко «Карта і компас» і «Кохана Пустельного Вітру», першу і другу частини пригодницько-фентезійної трилогії «Скарби Примарних островів».

«Кохана Пустельного Вітру» вже була анонсована на початку грудня (http://www.bohdan-books.com/news/show_398/) і має з’явитися навесні.

Яскравий бук-трейлер був створений завдяки фантазії Дар’ї Корольової, ілюстраціям Сергія та Яни Гавришів і професійній костюмованій постановці від ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

26.10.2011

Автор рецензії: Тимур Литовченко (джерело: Літературний форум)

Рецензувати незавершені твори завжди важко: хтозна, чи спроможеться автор витримати середину і закінчення бодай на тому самому рівні, що й початок?! Не кажучи про те, що початкову «планку» таки бажано перевершити… Яскравим прикладом сказаного є сага про Гаррі Поттера: переважна частина читачів плювалася від сьомої книги циклу, тоді як до шести попередніх томів претензій не було. Суцільне розчарування викликали й треті серії кінохітів «Матриця» і «Пірати Карибського моря», що навіть віддалено не дотягували до перших серій.

Зважаючи на це, у випадку з дебютною «романною» книгою молодої дніпропетровської ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.09.2011

Автор рецензії: Яна Стогова (джерело: Буквоїд)

Починаючи читати книгу «Карта і компас», першу частину трилогії «Скарби Примарних островів», одразу важко зрозуміти, куди насправді потрапив, – настільки барвистий і яскравий піратський світ. З перших сторінок у книзі відбувається так багато подій, що ледь встигаєш за ними слідкувати і не відволікатися на власні думки і враження, бо здається, що за той час щось у тому світі встигне статися без тебе.

Про експозицію у цьому творі не може бути й мови, текст починається із зав’язки, коли піратський капітан Ярош Сокіл отримує з рук таємничої давньої істоти зачаровану карту, на якій вказано шлях до ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

06.08.2011

Автор рецензії: Віталій Кривоніс (джерело: Артвертеп)

Летіла піна, бриз буяв,
І хвилі вільно йшли;
Були ми перші, хто рушав
Тим морем мовчазним

С.Т. Кольридж
«Сказання старого моряка»

Пам’ятай, о Боже, що Море Твоє таке велике, а мій човник такий маленький
Давньоанглійська молитва


Чи любите ви море?
Не ніжитися у лагідних хвилях коло берегу на курорті, не смакувати шампанське на круїзному лайнері, не милуватися гарною картинкою на стіні. Ні. Так любити легко. Але – зустрітися зі справжнім обличчям стихії, зазирнути в очі шторму, радісно сміятися титанічним валам, що сягають неба, рвучи на шмаття вітрила і душу? Любите? А чи любите ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

06.08.2011

Автор рецензії: Максим Вільшанський (джерело: Буквоїд)

...Йо-хо-хо і пляшка рому! Хто з нас не мріяв у дитинстві про захоплюючі піратські пригоди? Хто не уявляв себе відважним капітаном на містку, з компасом і картою, де вказано шлях до незліченних скарбів? Хто не мріяв оглядати обрій з «воронячого гнізда», приклавшись до підзорної труби? Хто не бажав борознити моря-океани на фрегаті під усміхненим «Роджером», битися на абордажних шаблюках, хвацько гасати по палубі й у павутинні вант, шукати заховані клади, долати небезпеки і негоди, щоб зрештою дістатися рідних берегів і – смітити золотими дублонами, щоби всі казали: о, це звитяжний і щедрий мореход, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

06.08.2011

Автор рецензії: Олександра Кравченко (Девіль) (джерело: Буквоїд)

Коментар до роману Наталії Дев’ятко «Скарби Примарних островів»

Наталія Дев´ятко - один із найцікавіших молодих авторів Придніпров´я, і її роман «Скарби Примарних островів», написаний у популярному жанрі, цілком оригінальний і не схожий на фентезі і піратські саги інших авторів.

З перших сторінок читачі занурюються в дивовижний світ уявної країни, де живуть люди з різними іменами: слов´янськими, латинськими і вигаданими; поруч із людьми існують фантастичні істоти: дракони, русалки, крижаний янгол з пазурами, дияволоподібний чиновник Химера, персоніфікована Смерть. А в центрі подій - відважний ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

06.08.2011

Автор рецензії: Еліна Заржицька (джерело: Ключ)

У давні часи, коли міф був засобом тлумачення й пізнання оточуючої дійсності, сформувались особливі уявлення щодо часу й простору, які згодом вплинули на літературу і мистецтво. Світ у свідомості наших предків поділявся на дві частини – звичайну, профанну, і священну, сакральну. Вони наділялися різними якостями: перша вважалася звичайнісінькою, буденною, а друга – дивовижною, казковою, фантастичною. Оскільки дії міфічних героїв містилися у їх переміщенні з одного простору-часу до іншого, з буденного до фантастичного, постільки й чекали на героїв у мандрівках різні незвичайні пригоди, бо дива можливі ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

06.08.2011

Автор рецензії: Марічка Ніконова (джерело: Ключ)

Частина перша: теоретична.

З давніх-давен пісні, казки, оповіді біля вогнища, а згодом література, театр і кіно виконували кілька важливих для суспільства функцій: пояснювали, описували існуючий світ, наближаючи його до ідеалу (або протиставляючи справедливо влаштованій картині світу антиутопію), розвивали фантазію і розумові здібності людини. Культура, а особливо література слугували збереженню національних світоглядних матриць і поведінкових моделей, виступали каталізатором у масовій свідомості, що завжди призводило до історичних змін.

Ця функція літератури – змінювати світ, прямо впливати ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

06.08.2011

Автор рецензії: Ольга Кай (джерело: Ключ)

Що потрібно, аби знайти скарби?

Насамперед потрібні ті, хто відважиться на пошук. Люди, в чиїх очах сяє життя, в чиєму погляді не згасла воля, не поступилася безнадії та байдужості.

Потрібен капітан, який поєднає те, що з’єднати здається неможливим, стане попереду своєї команди і не боятиметься віддати наказ, розуміючи справжню ціну своїх рішень. Зробить все, аби ті, хто пішов за ним, не зневірились. Щоб дивовижний світ не розсипався уламками, а строкате розмаїття, танцююче на межі рівноваги, не обернулося на нерухомий сірий моноліт.

А ще потрібен корабель – крило надії, що, розрізаючи ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100