Богдана Матіяш, Сергій Жадан, Андрій Бондар, Маріанна Кіяновська, Олег Коцарев, Галина Крук, Дмитро Лазуткін, Світлана Поваляєва, Мар'яна Савка, Остап Сливинський : Метаморфози : 10 українських поетів останніх 10 років : Рецензії в пресі.

 
Богдана Матіяш, Сергій Жадан, Андрій Бондар, Маріанна Кіяновська, Олег Коцарев, Галина Крук, Дмитро Лазуткін, Світлана Поваляєва, Мар'яна Савка, Остап Сливинський : Метаморфози : 10 українських поетів останніх 10 років : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Богдана Матіяш, Сергій Жадан, Андрій Бондар, Маріанна Кіяновська, Олег Коцарев, Галина Крук, Дмитро Лазуткін, Світлана Поваляєва, Мар'яна Савка, Остап Сливинський "Метаморфози : 10 українських поетів останніх 10 років" (фото 1)
Метаморфози : 10 українських поетів останніх 10 років

Богдана Матіяш, Сергій Жадан, Андрій Бондар, Маріанна Кіяновська, Олег Коцарев, Галина Крук, Дмитро Лазуткін, Світлана Поваляєва, Мар'яна Савка, Остап Сливинський

Клуб сімейного дозвілля (КСД), 2011. — 272 с.
— м.Харків. — Наклад 5000 шт.

ISBN: 978-966-14-1240-7

Жанр:
Поетичні антології

Анотація:
10 найвідоміших українських поетів ХХІ століття!

Враження, емоції, почуття, пристрасті від 10 популярних митців, які створюють сучасну українську поезію: Андрія Бондаря, Сергія Жадана, Маріанни Кіяновської, Олега Коцарева, Галини Крук, Дмитра Лазуткіна, Богдани Матіяш, Світлани Поваляєвої, Мар`яни Савки, Остапа Сливинського. Їхні твори приголомшують непередбачуваністю, драйвом, невпинним рухом.
Це суцільні перетворення, а метаморфози — це і є найкраща поезія.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (5) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

15.05.2012

Автор рецензії: Василь Карп'юк (джерело: Захід.нет)

«Поет пише про те, про що звичайна людина воліє мовчати, і навіть про те, про що він сам, поет, воліє мовчати, але не може, бо поет – це, як не крути, шаленець». – Висновує Віктор Неборак у післямові до антології «Метаморфози. 10 українських поетів останніх 10 років». Як на мене, дане спостереження може слугувати чи не єдиним критерієм, що його вільно якось застосовувати до віршописання.

В чому ж полягає шаленство? «Поет поза програмуванням, виламується з програми, руйнує програми, а тому й шаленець». – твердить Неборак. І якщо розвивати цю «позапрограмність», то, найперше, поет має бути незадоволеним. ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

15.05.2012

Автор рецензії: Павел Ковалев, Ярослав Шевченко (джерело: http://zp.vgorode.ua)

Вчера в городе презентовали поэтическую антологию "Метаморфозы. 10 украинских поэтов последних 10 лет".

Вчера, 31 марта, в Запорожье презентовали поэтическую антологию "Метаморфозы. 10 украинских поэтов последних 10 лет". В нее вошли произведения любимых современных поэтов Сергея Жадана.

Всего в сборнике опубликовано 170 стихов, авторы которых начали творить в конце двухтысячных. В частности это пять поэтов – Андрей Бондар, Сергей Жадан, Олег Коцарев, Дмитрий Лазуткин, Остап Сливинский, и пять поэтесс – Марианна Кияновская, Галина Крук, Богдана Матияш, Светлана Поваляева, Марьяна Савка.

Чего ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

04.10.2011

Автор рецензії: Олена Рибка (джерело: Знак, липень-серпень, 2011)

Апокаліптично звучить «10 поетів останніх ро¬ків» — майже як нагадування про кінецьсвітні прогнози, що останнім часом пожвавили світ жовтої преси. Поза тим, «Метаморфози» від «Клубу сімейного дозвілля», поетична десятка від Сергія Жадана просякнута радше відчуття¬ми не завершення, а тривання, утривалення… Так і напрошується «to be continued».
А продовження неодмінно буде, адже поети, зібрані цього разу під однією обкладинкою, не випадкові у літературному процесі. Для тих, хто стежить за розвитком української поезії, ці іме¬на давно відомі. А для тих, хто вперше прочитає їхні твори, «Метаморфози» ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

04.10.2011

Автор рецензії: Ірина Славінська (джерело: Polit.ua)

18 січня в Києві презентували антологію «”Метаморфози”. 10 українських поетів останніх років» (видавництво «Клуб сімейного дозвілля»).
Упорядник антології — Сергій Жадан. До речі, він не вперше виступив у цій ролі. Рік тому для того ж таки КСД він зібрав малу прозу від десяти актуальних українських письменників у антології «Декамерон». Минув рік — і настав час поезії.
В антології «Метаморфози» не бракує відомих імен. Достатньо просто перелічити: Андрій Бондар, Сергій Жадан, Маріанна Кіяновська, Олег Коцарєв, Галина Крук, Дмитро Лазуткін, Богдана Матіяш, Світлана Поваляєва, Мар’яна Савка, Остап ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

04.10.2011

Автор рецензії: Аліна Сваровскі (джерело: Буквоїд)

Видавництво «Клуб сімейного дозвілля» вирішило видавати поетів і світ побачила антологія «Метаморфози», до якої увійшли «10 українських поетів останніх 10 років».
Утім, не всі ті поети, котрі увійшли до антології, належать до покоління двотисячників. Тому логічним було би запитати в упорядника книги – Сергія Жадана – чому його вибір
впав саме на цих поетів? І на презентації книги у Києві лунали такі запитання, на що метр відповідав, що йому здалося це єдино правильним варіантом.

Отже. Ми маємо 10 імен, не пов’язаних між собою концептуально. Ні за змістом текстів, ні за формою, ні за світосприйняттям ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100