мопед_не_мій_.

 
мопед_не_мій_
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання
зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
мопед_не_мій_

м.Київ, Київська обл.

Улюблений вислів:

()

Улюблені автори:

  Відгуки (40)
Результат: 1-10 (всього 40) Сторінка: 1 2 3 4
Книжка Відгук
Н.Тисовська
26.10.18
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Кмітлива американська аспірантка Дженні Бартон вирушає у подорож заради дослідження «Жінки у Другій світовій війні» і навіть не підозрює, що опиниться у вихорі небезпечних пригод. Її мандрівка стане справжнім відкриттям не лише сучасних проблем української держави, але їх зв’язку з давно призабутими подвигами тих, хто виборював незалежність вільної України. У романі є легендарна історія подвійної агентки Людмили Фої і сучасної героїні, яка веде свою боротьбу в умовах гібридної війни. На читачів чекають неймовірне викрадення, втечі, вбивства, переховування, погрози судові слідства.
Марія Жуковська, студентка
https://te.20minut.ua/Kult-podii/chitayu-bo-tse-meni-podobaetsya-10702433.html Відгуки на книжку

Н.Тисовська
25.06.18
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Оскільки я люблю детективні історії, то повість Наталки Тисовської "Три таємниці Великого озера" мене не оминула. Найбільше чіпляє історія про вивезені українцями до Канади архіви та видання. В цілому дуже атмосферна книжка, із своєрідним індіанським флером і небанальними екскурсами в українську історію.
Юлія Стахівська
https://www.facebook.com/julia.stakhivska/posts/169628486506598 Відгуки на книжку

Н.Тисовська
25.06.18
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

9 з 10
Досить випадково відкрила для себе Наталю Тисовську і була приємно вражена. Спішу поділитися. Книга невелика та дуже легка для читання, бо написана чудовою веселою невимушеною іронічною мовою. Ковтається миттєво та із задоволенням. При цьому авторці вдалося якось поєднати прикольну студентську пригоду з реальним детективом, що закручується біля поселення канадських індіанців, а історичним корінням дістає ще до рідної неньки України в буремні 1940-і. І все разом захопливо і логічно поєднується та лягає на душу. Пропоную всім.
Вікторія Янчарук
https://www.facebook.com/groups/423796004645511/permalink/564239557267821/ Відгуки на книжку

Н.Тисовська
05.06.18
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Вечір добрий) На фото мої п'ять улюблених книг, серед прочитаних від початку року. Особливо багато читається в холодну пору, бо ж коли, як не в дощові дні хочеться затишно влаштуватись в кріслі, накрити ноги ковдрою, поставити поруч гаряче какао і відкрити чергову книжку. Сподіваюсь, ця п'ятірка не залишить вас байдужими <...>.

V. І остання книга, яку я взяла з бібліотеки минулого тижня - "Секрети старої стрільниці". Молода студія вирішує зняти фільм про отамана Івана Сірка. Щоб зацікавити глядача, режисерка їде на могилу отамана за пошуком легенд. Ще не доїхавши до села, просто в поїзді, з нею починають відбуватись дивні речі...

Mozghova Olga (@mozghovaolga), Instagram Відгуки на книжку

Н.Тисовська (Переклад: Н.Тисовська)
06.09.14
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Книга дуже атмосферна. Мені подобається як вона написана , а українське видання не може не тішити око.
lana_h
http://www.livelib.ru/reader/lana_h/reviews Відгуки на книжку

Н.Тисовська
09.12.13
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Мушу сказати, річ ця справила на мене враження. Передовсім тим, що, виявляється, уряд Канади здійснює планомірне і свідоме винищення корінного населення цієї країни, причому методи застосовуються суто комуністичні. Схоже, основою московського комунізму є так званий «дух протестантизму», яким пишаються англосакси. Принаймні таке враження складається, коли прочитаєш роман. Зникнення журналістів, масова загибель дітей тубільного населення в сиротинцях, блокування повсталих районів — усе це практикувалося в 1933 році у нас.
Вражає також [авторська] обізнаність із культурою та мітологією індійців. <...> Це перший роман в українській літературі, де змальовані справжні, а не кінематографічні індійці. Читається він цікаво й поступово затягує, хоч наприпочатку трохи млявий. А наприкінці просто-таки обурює, аж хочеться приєднатися до справедливої боротьби поневолених народів проти білих колонізаторів)))...
Леонід Кононович Відгуки на книжку

Н.Тисовська
09.12.13
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Бо-жо. Подякуймо Ґічі Маніду за цей твір і за цю авторку. <...> Я думаю, що те саме скажуть і наші читачі, які відразу зрозуміють, що мова в «Буремній затоці» йде не про індіанців, а про них, українців. А індіанці подякують за любов до їхнього народу. А усі разом ми зрозуміємо, що усі ми єдині. Бо навіть міфологія щодо створення світу у нас схожа. Хоч індіанським Великим Зайцем створення, а хоч нашою Сірою Качечкою. І оце є отой справжній інтернаціоналізм, який є сумою солідарних націоналізмів. Міцно замішених на волі будь-якого народу цієї дещо безглуздої планети.
<...>
Хочеш бути анішинабе — будь!
Олексій Спейсер Кацай Відгуки на книжку

Н.Тисовська
10.09.13
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

<...> Чи не найцікавішим романом серії є книга Тисовcької Наталі «Останній шаман». Складається вона з трьох частин, які до того виходили в інших видавництвах окремими книгами, але в серії «Нове українське фентезі» поєднані в одному творі.

Так само, як і в романах Т. Завітайла, поряд з людьми живуть демонологічні істоти, які приховують свою природу. Наприклад, Хованець і Нявка мають по дві іпостасі: як чарівні істоти і як собака та кішка. Спочатку тварини сприймаються безвідносно до демонології. Але завдяки спільності дій, доль та імен, стає зрозуміло, що образи собаки і кішки – маскування.

Унікальне поєднання якутського шаманізму і української демонології та звичаїв, а також детективний сюжет і паралельний розвиток любовних ліній створюють гримучу суміш <...>
patlatanata
http://patlatanata.livejournal.com/10981.html Відгуки на книжку

Н.Тисовська
21.08.13
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Особиста оцінка: 10 - без сумнівів рекомендую всім.
Bushido
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=48940 Відгуки на книжку

Н.Тисовська
21.08.13
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Особиста оцінка: 10 - без вагань, рекомендую всім.
Bushido
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=48943 Відгуки на книжку

Результат: 1-10 (всього 40) Сторінка: 1 2 3 4
Реклама
Rambler's Top100