мопед_не_мій_.

 
мопед_не_мій_
Книжки за жанрами

Всі книжки (1445)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
мопед_не_мій_

м.Київ, Київська обл.

Улюблений вислів:

()

Улюблені автори:

  Відгуки (37)
Результат: 1-10 (всього 37) Сторінка: 1 2 3 4
Книжка Відгук
Н.Тисовська
05.06.18
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Вечір добрий) На фото мої п'ять улюблених книг, серед прочитаних від початку року. Особливо багато читається в холодну пору, бо ж коли, як не в дощові дні хочеться затишно влаштуватись в кріслі, накрити ноги ковдрою, поставити поруч гаряче какао і відкрити чергову книжку. Сподіваюсь, ця п'ятірка не залишить вас байдужими <...>.

V. І остання книга, яку я взяла з бібліотеки минулого тижня - "Секрети старої стрільниці". Молода студія вирішує зняти фільм про отамана Івана Сірка. Щоб зацікавити глядача, режисерка їде на могилу отамана за пошуком легенд. Ще не доїхавши до села, просто в поїзді, з нею починають відбуватись дивні речі...

Mozghova Olga (@mozghovaolga), Instagram Відгуки на книжку

Н.Тисовська (Переклад: Н.Тисовська)
06.09.14
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Книга дуже атмосферна. Мені подобається як вона написана , а українське видання не може не тішити око.
lana_h
http://www.livelib.ru/reader/lana_h/reviews Відгуки на книжку

Н.Тисовська
09.12.13
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Мушу сказати, річ ця справила на мене враження. Передовсім тим, що, виявляється, уряд Канади здійснює планомірне і свідоме винищення корінного населення цієї країни, причому методи застосовуються суто комуністичні. Схоже, основою московського комунізму є так званий «дух протестантизму», яким пишаються англосакси. Принаймні таке враження складається, коли прочитаєш роман. Зникнення журналістів, масова загибель дітей тубільного населення в сиротинцях, блокування повсталих районів — усе це практикувалося в 1933 році у нас.
Вражає також [авторська] обізнаність із культурою та мітологією індійців. <...> Це перший роман в українській літературі, де змальовані справжні, а не кінематографічні індійці. Читається він цікаво й поступово затягує, хоч наприпочатку трохи млявий. А наприкінці просто-таки обурює, аж хочеться приєднатися до справедливої боротьби поневолених народів проти білих колонізаторів)))...
Леонід Кононович Відгуки на книжку

Н.Тисовська
09.12.13
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Бо-жо. Подякуймо Ґічі Маніду за цей твір і за цю авторку. <...> Я думаю, що те саме скажуть і наші читачі, які відразу зрозуміють, що мова в «Буремній затоці» йде не про індіанців, а про них, українців. А індіанці подякують за любов до їхнього народу. А усі разом ми зрозуміємо, що усі ми єдині. Бо навіть міфологія щодо створення світу у нас схожа. Хоч індіанським Великим Зайцем створення, а хоч нашою Сірою Качечкою. І оце є отой справжній інтернаціоналізм, який є сумою солідарних націоналізмів. Міцно замішених на волі будь-якого народу цієї дещо безглуздої планети.
<...>
Хочеш бути анішинабе — будь!
Олексій Спейсер Кацай Відгуки на книжку

Н.Тисовська
10.09.13
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

<...> Чи не найцікавішим романом серії є книга Тисовcької Наталі «Останній шаман». Складається вона з трьох частин, які до того виходили в інших видавництвах окремими книгами, але в серії «Нове українське фентезі» поєднані в одному творі.

Так само, як і в романах Т. Завітайла, поряд з людьми живуть демонологічні істоти, які приховують свою природу. Наприклад, Хованець і Нявка мають по дві іпостасі: як чарівні істоти і як собака та кішка. Спочатку тварини сприймаються безвідносно до демонології. Але завдяки спільності дій, доль та імен, стає зрозуміло, що образи собаки і кішки – маскування.

Унікальне поєднання якутського шаманізму і української демонології та звичаїв, а також детективний сюжет і паралельний розвиток любовних ліній створюють гримучу суміш <...>
patlatanata
http://patlatanata.livejournal.com/10981.html Відгуки на книжку

Н.Тисовська
21.08.13
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Особиста оцінка: 10 - без сумнівів рекомендую всім.
Bushido
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=48940 Відгуки на книжку

Н.Тисовська
21.08.13
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Особиста оцінка: 10 - без вагань, рекомендую всім.
Bushido
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=48943 Відгуки на книжку

Н.Тисовська (Переклад: Н.Тисовська)
12.11.12
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Дивіться і слухайте відгуки від Лолітки та Полі на "YouTube":
http://www.youtube.com/watch?v=fQJIrDm7dfU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=K247_-tnfGE Відгуки на книжку

Н.Тисовська
22.10.12
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Мало не з перших сторінок твору читач потрапляє у круговерть карколомних подій. Один з героїв твору молодий журналіст Юрась Булочка так мріяв про якесь захоплююче розслідування… І воно не забарилося – на читача чекають зустрічі з колоритними персонажами сьогодення і злодіями, і вченими-емігрантами, і міліціянтами, а також істотами з, так би мовити, паралельного світу (яке ж фентезі без них?). Що вже не занудьгуєте над сторінками «Останнього шамана - так це точно! Читайте!
Василь
http://siver.com.ua/forum/63-219-1#626 Відгуки на книжку

Н.Тисовська
01.10.12
мопед_не_мій_ (Оцінка: Варто прочитати)

Почитайте роман Наталі Тисовської «Останній Шаман». Це класний українській містичний трилер, заснований на поліських легендах про мавок, чортів та інших персонажів.
Захар Подкидишев
http://y-cherveniuk.vkursi.com/4194.html Відгуки на книжку

Результат: 1-10 (всього 37) Сторінка: 1 2 3 4
Реклама
Rambler's Top100