ЗБРОЯ, СИМВОЛ, ОБЕРІГ.

 
ЗБРОЯ, СИМВОЛ, ОБЕРІГ
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково
, але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

27.01.2020

Рецензія на книжку:
Заржицька Еліна, Рєпіна Ольга, Т.Литовченко, Литовченко Олена, Відута Любов, Череп-Пероганич Тетяна, Вакуленко-К Володимир, Власюк Анатолій, Дев'ятко Наталія, Гончаренко Олег, М.Дружко, СЕРДУНИЧ Любов, Перлулайнен Лана. Мальви для героя

відгук на електронний збірник «Мальви для героя», 2019
(укладач Е. Заржицька)

Гортаю-перечитую вкотрепід супровідщемливої «Мелодії» Мирослава Скорика електронний збірник творів українських сучасних авторів «Мальви для героя».І, здається мені, нема більшого болю, як той, що говорить про вічні бої, вічні рани і вічні втрати.
40 віруючих каппадокійських воїнів-християн не зреклися Бога. І таким чином, ми сьогодні не язичники. Ми – християни.
40 сучасних письменників України не зреклися свого істинного покликання,, «нехай Слово стане нам зброєю». І таким чином, в нас буде днесь і завтра Україна.
Не забуваймо, що підтримка нашим воїнам важлива завжди. В перші дні війни вона допомогла вистояти. Зараз допомагає захищати. Наші захисники мужні, сильні, сміливі. Але їмв непрості часи сьогодення вкрай потрібна духовна підтримка. Медіавидання «Мальви для героя» побачило світ за ініціативи невтомної нашої бджілки, відомої української письменниці Еліни Заржицької. Вона згуртувала авторів зі всієї України, зі Сходу й Заходу, Півночі й Півдня. Є тут Київ, Луганськ, Львівй Івано-Франківськ,Хмельниччина іВінниччина. Аядро збірника становлять січеславські, дніпровські автори. З багатьма я знайома особисто, декого зустріла вперше на сторінках видання.Редакторської праці над створенням збірника доклала письменниця Любов Сердунич. Це електронне виданняможна читатине лише так як я, з комп’ютера, але й з айфонів, смартфонів та планшетів.
Відзначу також сприянняу цій добрій справі Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова та КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР».До створення збірника долучались захисники України.Власне, дляоформлення збірника використані малюнки бійців АТО – учасниківреабілітаційного проекту Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова.Електронні збірники «Мальв для героя» адресовані у військові частини, освітянам, бібліотекарям, школярам і молоді.
Одними з перших видання отримали в подаруноквоїни, які заліковуютьсвої рани у Дніпровському військовому госпіталі. Колектив січеславських авторів організувавдля них чудову зустріч-презентацію. А ми, хто був далеко на відстані – подумки були з ними.
А тепер трохи про зміст збірника. Прозаїки і поети кожентремкоі неповторно озвавсяв своїх творах на захист рідної землі.Є у цьомувиданні моя новела «Сто двадцять сім». Вона розповідає просадівника і хлібороба, який став воїном. Вінзапам’ятав на війні загибель 126 побратимів, і в пам'ять про кожного з них хоче посадити дерево, як повернеться з війни. Та в одному з боїв гине, ставши «сто двадцять сьомим деревом в саду Гетсиманському».
Щодоназви видання.Невипадково героям даруютьмої творчі побратими і посестри мальви. Бо мальви – особливідля українського народу квіти. Відомий українознавець Вадим Скуратівськийрозповідає, що мальви єсимволом любові до рідної землі.В кожному селі, біля кожної хатини, під стріхою заглядали у вікна різнобарвні мальви. «Всім, хто вирушав у далеку-далеку дорогу, ці квіти нагадували: там земля мила, де мати родила!», – зазначає В. Скуратівський. Тожмальви – це перші квіти, які закликають наших героївповертатися живимиз стежок війни, зустрічатимуть на рідному порозі.

Галина МАКСИМІВ місто Долина Івано-Франківської обл

(Джерело: Книгобачення)

Реклама
Rambler's Top100