Царівна "О".

 
Царівна "О"
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
Царівна "О"

м.Житомир, Житомирська обл.

Улюблені жанри:

Улюблений вислів:

Куди б не їхав потяг - головне наважитись і сісти в нього... ("Полярний експресс" - мультфільм)

Улюблені автори:

Брати Капранови, Любко Дереш, Ірена Карпа, Володимир Лис та багато інших

  Відгуки (2)
Результат: 1-2 (всього 2) Сторінка: 1
Книжка Відгук
Д.Корній
06.10.11
Царівна "О" (Оцінка: Варто прочитати)

Просто наймовірно гарна і цікава книга! Так хочеться вірити, що все це існує, все це поряд з нами - читаючи такі книжки відчуваєш голос крові, голос язичницьких предків. Просто супер!!! Відгуки на книжку

М.Іванцова
06.10.11
Царівна "О" (Оцінка: Варто прочитати)

Книга чудова...Але чудова вона українською мовою. Там гумор соковитіший і смачніший:))) Відгуки на книжку

Результат: 1-2 (всього 2) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100