Аліса.

 
Аліса
Книжки за жанрами

Всі книжки (1625)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
Аліса

м.Бережани, Тернопільська обл.

Улюблені жанри:

Улюблений вислів:

Дитинство - не час від народження до певного віку, коли дитина дорослішає і відмовляється від дитячих іграшок. Дитинство - королівство, де ніхто не вмирає. (Една Сент-Вінсент Міллей)

Улюблені автори:

Емілія Бронте, Шарлотта Бронте, Стефані Майєр, Дж. Кетлін Ролінг, Вільям Шекспір,
Ліза Джейн Сміт.

  Відгуки (5)
Результат: 1-5 (всього 5) Сторінка: 1
Книжка Відгук
Н.Тисовська (Переклад: Н.Тисовська)
12.11.11
Аліса (Оцінка: Варто прочитати)

Я teenager. Книжку прочитала за 2 години. І знаєте, мені сподобалась ця
книженція. Вона того варта. Хоча доля Брі склалась не солодко, я не з тих, хто проливає сльози на бідну, ні в чому не винну книжку. Відгуки на книжку

Г.Осадко
12.11.11
Аліса (Оцінка: Не варто читати)

Скажу чесно - терпіти не можу цих перепрошую за слово дурнуватих принцес. Мене в дитинстві ну і зараз нудило і нудить від них. Ці вистраждані історії про Попелюшку, Білосніжку та інших (немає сил перечислювати всі їхні імена) полоняють світ не по днях, а по годинах.
Це реально страшно. Відгуки на книжку

І.Роздобудько
12.11.11
Аліса (Оцінка: Варто прочитати)

Читала цю книжку і можу сказати, що вона цікава. ЇЇ варто прочитати, якщо хочеш дізнатися про життя відомих і важливих осіб. Відгуки на книжку

Н.Тисовська (Переклад: Н.Тисовська)
12.11.11
Аліса (Оцінка: Варто прочитати)

Це вже четверта частина Сутінкової саги. Таке враження, що це ніколи не завершиться. Але, як людина, яка прочитала цю сагу, можу впевнено сказати, що книжку варто прочитати. Відгуки на книжку

Н.Тисовська (Переклад: Н.Тисовська)
12.11.11
Аліса (Оцінка: Варто прочитати)

Судячи по уривку, можна сказати, що книжка цікава. Неодмінно піду в книгарню і пошукаю її. Відгуки на книжку

Результат: 1-5 (всього 5) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100